“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15145827 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Новини будівельної галузі Львів

 

 

НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ПО УКРАЇНІ 

Первинні документи в будівництві:

роз'яснює Мінрегіонбуд 

 

Міністерство регіонального розвитку та будівництва (надалі - Мінрегіонбуд) роз'яснило порядок застосування типових форм первинних облікових документів в будівництві: Актів приймання виконаних будівельних робіт (ф. N КБ-2в) та Довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витратах (ф. N КБ-3), затверджених наказом Мінрегіонбуду від 04.12.2009 р. N 554.

Вказані форми обов'язково застосовують при проведенні взаєморозрахунків між замовниками та підрядниками за виконані роботи по будівництву, яке здійснюється за рахунок бюджетних коштів та кошти підприємств, установ та організацій державної власності. По об'єктах, будівництво яких здійснюється за рахунок інших джерел фінансування, типові форми застосовуються у відповідності з умовами договору підряду.

В разі здійснення поточного ремонту господарським способом застосування типових форм не обов'язково.

 

 

                    МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  ТА  БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

                                                                        ЛИСТ

                                             від 16.03.2010 р. N 12/19-3-9-14-295 

 

Міністерство регіонального розвитку та будівництва розглянуло <...> лист щодо застосування типових форм первинних облікових документів у будівництві Акт приймання виконаних будівельних робіт (типова форма N КБ-2в) та Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (типова форма N КБ-3), затверджених наказом Мінрегіонбуду від 4 грудня 2009 року N 554, і роз'яснює.

Зазначені типові форми підлягають обов'язковому застосуванню при проведенні взаєморозрахунків за виконані роботи між замовниками та виконавцями робіт з будівництва, що здійснюється за рахунок бюджетних коштів та коштів підприємств, установ і організацій державної власності.

По об'єктах, будівництво яких здійснюється за рахунок інших джерел фінансування, типові форми застосовуються відповідно до умов договору підряду.

У випадку здійснення поточного ремонту господарським способом застосування типових форм не обов'язкове.

Приклад оформлення типових форм при виконанні будівельних робіт із застосуванням матеріалів поставки замовника наведений на с. 27 - 38 збірника офіційних документів та роз'яснень "Ціноутворення у будівництві" N 2, лютий 2010.

Порядок урахування зворотних сум у типових формах наведений на с. 60 - 61 збірника офіційних документів та роз'яснень "Ціноутворення у будівництві" N 2, лютий 2008.

Періодичність подання підрядником типових форм визначається у договорі підряду (пункти 98, 99 та 102 Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 N 668, пункт 3.3.8 Правил визначення вартості будівництва ДБН Д. 1.1-1-2000). Практикою проведення взаєморозрахунків за виконані роботи з будівництва, як правило, прийнято щомісячне оформлення таких документів.

Журнал обліку виконаних робіт (форма N КБ-6) є документом, який може слугувати підставою для складання звітності з виконання будівельно-монтажних робіт, використання основних матеріалів, здійснення контролю за обсягами робіт тощо. На даний час заповнення зазначеного журналу не є обов'язковим.

 Перший заступник Міністра

А. Беркута

 21.05.2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ У ЛЬВОВІ - ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

Під час кризи у Львові  піднявся  попит на енергозберігаючі технології для будівництва

 

Під час кризи у Львові піднявся попит на енергозберігаючі технології для будівництва, як стверджують будівельники. По Львівській області діють сотні фірм, які пропонують сучасні технології та енергозберігаючі матеріали і конструкції для будівництва котеджного житла. З їх допомогою можна побудувати котедж за 1 сезон. Економія тут складається з багатьох позицій: квадратний метр сучасних матеріалів з газобетону  в 3 рази легше, ніж квадратний метр цегляної кладки, тому, відповідно, фундамент під неї потрібний менший і дешевший, вапняний розчин на кладку взагалі не використовується, а кладуться газобетонні блоки на клей. Використання енергозберігаючіх матеріалів та сучасних технологій дають змогу збудувати швидше та економніше в декілька разів. Але право кожного власника вибирати те, що йому до смаку та по кишені.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   14.05.2010   

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ПО УКРАЇНІ       

 Національний банк не виділяє гроші забудовникам

 

 



Незважаючи на ентузіазм забудовників і Міністерства регіонального розвитку та будівництва, глава НБУ Володимир Стельмах підпис під документом не поставить.

Газета "ЕВ" отримала проект постанови Кабінету Міністрів, яким пропонується затвердити порядок здійснення пільгового кредитування для будівництва житла та інших об'єктів.

Відповідно до документа, пільгове кредитування забезпечується Нацбанком шляхом довгострокового рефінансування банків з компенсацією їм різниці між ставкою за кредитом і поточною ринковою ставкою з максимальним терміном до 1 січня 2012 р. Після отримання необхідних документів банк, що кредитує, у тижневий термін ухвалює рішення щодо видачі кредиту, а гроші перераховує після рефінансування від НБУ.

У випадку, якщо забудовник не зможе повернути пільговий кредит у встановлений договором термін (банкам, які кредитують дозволено не формувати резерв для покриття ризиків за іпотечними кредитами), банк отримує майнові права на побудоване житло, а згодом може його продати. При цьому він може продати житло і органам держвлади, місцевого самоврядування або Державній іпотечній установі, але загальна вартість житла буде розраховуватися за найнижчою ціною порівняно з ринковою і кошторисом витрат на його будівництво. Забудовники ж при подачі необхідних документів можуть закладати рентабельність до 15%.

Ще під час обговорення проекту Нацбанк категорично виступив проти окремих норм документа. Зокрема, було запропоновано забрати з документа пункт, що передбачає компенсацію за ставками кредиту, а також виключити норму, яка дозволяє не формувати резерв за іпотечними кредитами, оскільки вона суперечить нормативам НБУ. Але всі ці зауваження були зігноровані розробниками документа.

У Нацбанку і зараз не готові виділяти рефінансування комерційним банкам для подальшого кредитування забудовників. За поясненнями одного з членів правління НБУ, документ містить такі вимоги до рефінансування банків, які суперечать банківському законодавству.

"Наприклад, запропоновано позбавити банки від необхідності формувати резерви під кредитні ризики, пов'язані з фінансуванням забудовників. Це докорінно неправильний підхід, тому що в споруджуваних об'єктів нерухомості немає конкретного покупця,- говорить чиновник.- Якщо забудовники не зможуть вчасно виконати свої зобов'язання перед банками (наприклад, не зможуть реалізувати побудоване житло в повному обсязі), а банки будуть зобов'язані повернути НБУ рефінансування,- де візьмуться гроші?".

Крім того, вимога Кабміну до НБУ компенсувати різницю між ринковою ставкою за кредитуванням і дисконтною ставкою НБУ (за якою НБУ комерційні банки не рефінансує - реальна ставка вища на 6-7%), суперечить логіці й законодавству, відповідно до якого Нацбанк не відповідає за зобов'язаннями комбанків.

Бентежить чиновників з Інститутської й необхідність друкувати гроші для фінансування будівництва й інших інфраструктурних проектів. "В умовах кризи довгострокові інвестиції в товар або послуги без швидкого і реального виходу тільки збільшують інфляційний тиск на економіку, що падає. Депресія економіки тільки підсилюється при інвестуванні в галузі, віддалені від реальних потреб людей. У результаті, реалізуючи подібні проекти, ми не одержимо позитивного впливу на розвиток виробництва, а лише наростимо незабезпечену товарами грошову масу, що призведе до інфляції",- говорить заступник глави НБУ Олександр Савченко.

За інформацією "ЕВ", глава НБУ Володимир Стельмах не поставить підпис під проектом постанови, якщо пропозиції Нацбанку не будуть враховані.

Самі забудовники до документа ставляться позитивно. "Якщо постанова реально працюватиме - це врятує більшість будівельних компаній, оскільки зараз залучити кредит під будівництво будь-якого об'єкта досить складно.

Інша справа, що уряд може прийняти таку постанову, але банки навіть на нових умовах не захочуть кредитувати забудовників через відсутність гарантій. Ризики неповернення кредитів досить великі, а навіть добудоване житло банкам не потрібно, тому що продати вони його зможуть тільки державі",- сказав керівник однієї з великих будівельних компаній.

У свою чергу, банкіри говорять про те, що їх програма рефінансування під кредитування будівельників могла б зацікавити. "Готове житло користується попитом на ринку навіть незважаючи на кризу, тому, якщо банки будуть кредитувати добудування об'єктів зі ступенем готовності 70%, імовірність повернення інвестицій дуже висока",- сказав голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук.

Навіть якщо забудовники не зможуть реалізувати побудовану нерухомість, то вона перейде у власність банку (як об'єкт застави), а фінансисти знайдуть можливість рефінансувати заборгованість за такими об'єктами.

Питання в банкірів викликає лише механізм визначення ставки за кредитами для забудовників. "Якщо проект постанови дозволяє їм отримати 15%-у рентабельність за об'єктом, то чому банку приділяється прибуток тільки на рівні 2%?", - говорить голова правління банку з українським капіталом. За його словами, маржа банку в цій схемі повинна бути не нижчою 5% - у цьому випадку, умови кредитування будуть об'єктивними.

Відповідно до проекту, пільгове кредитування забезпечується Нацбанком шляхом довгостроково рефінансування банків з компенсацією їм різниці між ставкою за кредитом і поточною ринковою ставкою з максимальним терміном до 1 січня 2012 р.

                                                                                                                                    12/05/2010

 

 

 

                                           перейти на наступну сторінку 2

 

 

 

 

 “IVER” Агенство нерухомості у Львові ,Оренда склад Львів, оренда складу Львів, оренда складів у Львові, оренда складських приміщень у Львові, оренда склада Львів, аренда склад Львов, продаж склад Львів, продаж складу Львів, продаж складів у Львові, продаж складських приміщень у Львові, продаж склада Львів, продаж склад Львов.


 “IVER” Агенство нерухомості у Львові, Оренда офіс Львів, оренда офісу Львів, оренда офісів у Львові, оренда офісних приміщень у Львові, оренда офіса Львів, аренда офис Львов, продаж офіс Львів, продаж офісу Львів, продаж офісів у Львові, продаж офісних приміщень у Львові, продаж офіса Львів, продаж офіс Львов.

 “IVER” Агенство нерухомості у Львові, Оренда магазин Львів, оренда магазину Львів, оренда магазинів у Львові, оренда магазинних приміщень у Львові, оренда магазина Львів, аренда магазин Львов, продаж магазин Львів, продаж магазину Львів, продаж магазинів у Львові, продаж приміщень під магазин у Львові, продаж магазину Львів, продаж магазин Львов.
 
 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.