“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684680 сторінок
Спеціальна пропозиція Наші послуги на ринку нерухомості Оренда вільних офісних, торгових та складських приміщень розміщення пропозицій на сайті про ваш магазин, офіс, склад www.iver.com.ua Фото оренда вашого магазину,офісу, ресторану, складу, земельної діляноки, супермаркету у Львові Продаж виробничо-складських примiщень Львова та Львiвської областi за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ --- Наші послуги на ринку нерухомості Здаються в оренду склади та виробничі приміщення у Львові та Львівській області різної площі, різної висоти, від 25 -7000 м2, розміщення пропозицій на сайті www.iver.com.ua здійснюється безкоштовно, ФОТО ОБ'ЄКТА ОБОВ'ЯЗКОВО, за детальною інформацією звертайтесь за телефоном (067)- 748- 745- 0 - Сергій Миколайович --- КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ Надання послуг оренди на ваш магазин, офіс та склад у Львові та області --- Оренда складів у Львові ---
Плиточні роботи у Львові ціни

ПЛИТОЧНІ РОБОТИ У ЛЬВОВІ

 

Ми надаємо послуги по укладанню плитки: швидко, якісно, надійно 

 

ЗАГАЛЬНЕ РОЗ'ЯСНЕННЯ ПО МОНТАЖУ ПЛИТКИ

 

Інструменти: металевий сокіл з зубом 6-10 мм (гребінка), жорсткі шпателя 2 " і 4", рівень 50-60 см, рівна алюмінієва рейка 1.5-1.8 м , ємність для клею, клини, рулетка і олівець 2М-4М, різак механічний, диск "болгарка" алмазний.

Матеріали: клей для кераміки.

Перед укладанням кераміки потрібно підготувати стіну. Зняти стару плитку. Якщо гуде під плиткою штукатурка - її теж зняти, де гуде. Всі заштукатурити або вирівняти з допуском в 2-3 мм. Потім постелити підлогу і накрити його, залишивши тільки по 5 см від стін. Потім проміряти всі розміри і порахувати, де зручніше і красивіше за все будуть розташовуватися шви. Вертикальні повинні збігатися зі швами підлоги, а горизонтальні намагайтеся підібрати, щоб не було різів менше третини плитки біля підлоги, по краю ванною (нижньому й верхньому), біля стелі, над дверима і ін

Якщо все готово - починаємо. Замішуємо клей, щоб виробити швидше, ніж час, вказане на мішку. Густота розчину повинна відповідати розмірам зубчастого сокола і товщині шару. Якщо кладеться на гіпсові плати - зуби сокола мінімальні і клей розводиться до стану густої сметани. Чим більше зуби і товстіший шар - тим густіше клей. Економити клей товщиною шару не раджу - важко виставити буде кераміку рівно. Як не штукатур, а дрібні нерівності все-одно будуть, і вони повинні згладжуватиметься товщиною клею.

Перевірте рейкою з рівнем, де шар вийде тонше всього і який для цього повинен бути шар нижнього ряду. Потім накладається клей на один край кераміки і розмазується одним рухом гребінця. Гребінку можна вести під нахилом для отримання тонкого шару клею, можна вести під прямим кутом до поверхні кераміки, а можна вести в пріприжку для потовщень шару. Якщо в стіні западина в півсантиметра, можна ще зверху накласти клею шпателем. Однак промащуємо плитку все-одно потрібно для повного покриття поверхні клеєм. Багато мажуть клей на стіну - так швидше. Але якщо на рівний гіпс це можливо, то на штукатурку небажано. Через нерівностей стіни клей наноситься і вдавлюється нерівномірно, а як наслідок цього порожні кути під плиткою.

викладається перший ряд з рівнем і рейкою прямо на підлогу без підгонки висоти. Виставляються площину стіни і вертикаль. Тепер зверху на ряд кладемо рейку з рівнем і підганяємо висоту плиток клинцем, намагаючись не вивернути плитки з площини. Ще раз перевіряємо площину і вертикаль і вперед на наступний ряд. По-принципі до самого верху одна і та ж технологія-укладання. Ось тільки підрізування бажано не чіпати, а вигнати спершу загальний об'єм, а потім вже підганяти шматки. Коли видно, чого куди треба, можна різати плитку відразу в два місця з мінімальними відходами. У два, а не в три-чотири-п'ять, тому що не красиво різаний край пускати всередину кладки. Те-є, якщо залишається смужка в 11,5 см шириною, то можна приміряти, куди вона підійде без підрізування, або з мінімальним відходом.

Не забувайте під кінець робочого дня прочистити шви клинцем - коли клей висохне, це робити буде набагато важче і довше.

Удачи!

 

Плиточні роботи по підлозі

Інструменти: жорсткі шпателя 2 " і 4", рівень 50-60 см, рівна алюмінієва рейка 1.5-1.8 м, ємність для клею, приладдя для розчину, клини, рулетка і олівець 2М-4М, різак механічний, диск "болгарка" алмазний, гумова киянка.

Матеріали: клей для кераміки, розчин, річковий пісок, акриловий герметик.

Почнемо з підготовки. У нас  прийнято всі комунікації ховати під підлогою. Напевно, із-за того, що всі підлоги керамічні, мармурові, порцелановие, балатние - але не паркетні і не ДСП. Всі труби - каналізація, водопровід, електрику, газ, телефон, телевізор та інше, викладаються акуратно по підлозі, без переломів і різких вигинів і кріпляться до нього. Потім вода і каналізація тестуються під відповідним тиском і якщо все в порядку, труби замазують бетоном без щебеню і загладжують пензлем. Заодно замазують і загладжують всі щілини, нерівності, стики плит (з полотном), кути по периметру, раковини і все, що завадить лягти грунтовці рівномірним шаром. За висиханні бетону поверхню підлоги вичищається від пилу-бруду і промащуються акрилової грунтовкою двічі з проміжком 10-12 годин між шарами. На стіни заходимо на висоту 10-15 см від майбутнього рівня пола.Затем підлогу засипаємо річковим (морських) піском вирівнює шаром.

Наступним етапом є визначення порядку укладання плитки і розташування швів. Якщо почати з цілою плитки від входу, чи буде це красиво виглядатиме з зворотного боку? Намагайтеся уникати смужок і подрезок менше чверті плитки. Якщо стіни теж будуть викладені з кераміки, як будуть поєднуватися розміри і стики швів по периметру? Як будуть розташовані шви по відношенню до входу в кімнату і симетрично стінам? Може, є сенс викладати підлогу по діагоналі? Чи є ухил до трапу, або з-під кухонних шафок, або до балконних дверей? На мою думку, викладати всю підлогу під один рівень не тільки не потрібно, але і незручно в експлуатації. Щодо порогу двері вирівнюємо пісок на підлозі під рівень нижче рівня підлоги на 3-4 см, рясно змочують і гарненько притупують.

Починаємо, нарешті, те саме, із-за чого весь сир-бор. Замішуємо розчин пісок-цемент-ПВА в пропорціях 3: 1: 0,1 від ваги у великому кориті, а в маленькій коробці розводимо з півкілограма клею для кераміки. Якщо потрібно починати з підрізування, підрізаємо плитку і вперед. Плитка промащуються тонким шаром клею і кладеться на подушку з розчину. У міру просування з ряду в ряд перевіряється товщина шару і регулюється мокрій підсипкою. Повинно бути 2 - 3,5 см розчину. Викладати починаємо від входу в два-три ряди (щоб можна було перестрибнути), потім більш широку зі сторін. По викладеній плитці не можна ходити мінімум добу, тому намагайтеся не доводити до цього. Краще назавтра закінчити з підрізування уздовж стін. Не забувайте контролювати заповнення кутів. Зазвичай, вирівняний шар під плитку, я щіпку розчину кидаю в кут зверху - так, на всякий пожежний. Краще хай зайве видавити з швів. У міру просування регулюйте шви клинцем. Ось для цього клей і потрібен. Крім того, що плитку не треба замочувати і сухий набагато зручніше працювати і в обробленні, розчин під нею повільніше густіє і можна її прістучать і посунути навіть через 10-15 хв. Наприклад, якщо я жену вже наступний ряд і помітив якусь неточність в укладанні попереднього, я можу таку плитку вирівняти без проблем. Не забувайте постійно перевіряти плитку рівнем і вздовж і впоперек кімнати. Розчин має властивість трохи просідати при твердінні, тому плитку треба класти на чверть міліметра вище попереднього ряду.

Якщо є залишки плитки після подрезок без торцованого краю, з них можна зробити панелі вздовж стін. Звичайно, і на панелях бажано закруглений край, але є місця під радіатором, за шафою і під ліжком, де цього абсолютно не помітно. У разі прагнення до ідеалу виходить дуже багато залишків на викид, що теж не дуже вітається. Висота панелей повинна бути 7-8 см, щоб при митті підлог не бруднилися стіни і виточки в шафі ззаду дозволяли присунути його впритул до стіни.

Не забудьте назавтра пройтися ножем або іншим інструментом по швах і вичистити їх від розчину на 3-4 мм в глибину, інакше по висиханні оного замучить вкрай! При цьому намагайтеся не заламувати краю плитки - вона ще слабо тримається.

Удачи!

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0

 


КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ, КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ, ЛЬВІВСЬКА НЕРУХОМІСТЬ
КУПИТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, ПРОДАТИ ВАШ МАГАЗИН У ЛЬВОВІ, В ОРЕНДУ ВАШ МАГАЗИН
При використанні або копіюванні матеріалів посилання на портал www.iver.com.ua є обов'язкові
 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.