Оренда Виробничих приміщень Львів (84) Аренда производственных помещений
Продаж Виробничих приміщень Львів (10) Продажа производственных помещений
Оренда вироб. підприємства у Львові (1) Аренда произв. предприятий во Львове
Продаж вироб. підприємств у Львові (3) Продажа предприятий во Львове (3)
Оренда Виробничої бази у Львові (1) Аренда производственной базы (ru)
Продаж Виробничої бази у Львові (3) Продажа производственной базы (ru)
Оренда Виробничих цехів у Львові (9) Аренда производственных цехов (ru)
Продаж Виробничих цехів у Львові (9) Продажа производственных цехов (ru)
Оренда Ремонтної Майстерні у Львові (10) Аренда ремонтной мастерской Львов (ru)
Продаж Ремонтної Майстерні у Львові (10) Продажа ремонтной мастерской Львов (ru)
Оренда Промислових СПОРУД Львів (2) Аренда промышленных сооружений (ru)
Продаж Промислових СПОРУД Львів (1) Продажа производственных сооружений
Оренда виробничих ділянок Львів (1) Аренда промышленных площадок (ru)
Продаж виробничих ділянок Львів (1) Продажа промышленных площадок
Оренда Металобази у Львові з краном (3) Аренда металобазы во Львове с краном
Продаж Металобази у Львові з краном (2) Продажа металобазы во Львове с краном

“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684678 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Оренда Виробничих цехів у Львові (9) Аренда производственных цехов (ru)
  Повернутись назад  


Ціна: 45 грн м2
ID: 2804
Оренда виробничого цеху у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво металевих каркасів або основ конструкцій для будівництва та їх елементів башт, щогл, ферм, мостів , виробництво промислових металевих конструкцій конструкцій для доменних печей, оренда виробничого приміщення у львові під підіймального та вантажно-розвантажувального устатковання, оренда виробничого приміщення у львові під виробництво збірних будівельних конструкцій переважно з металу: тимчасових житлових будівель, модульних виставкових елементів

ЦЕХ В ОРЕНДУ У ЛЬВОВІ ПІД ВИРОБНИЦТВО

Виробничо-складське приміщення загальною площею 2000 м2, високі ворота під фуру, підсобні приміщення, є усі комунікації, поруч діюча З/Д гілка, продукцію можна розвантажувати з вагонів, територія під охороною.    


Ціна: 50 грн м2
ID: 2792
Оренда під виробництво електричного устатковання
оренда виробничого цеху у львові під виробництво електричного устатковання для транспортних засобів, такого як генератори, генератори змінного струму, свічки запалювання, комплекти електропроводів для систем запалювання, системи автоматичного відкривання/закривання вікон та дверей, регулятори напруги, виробництво електричного сигналізаційного устатковання, склоочищувачів, двірників, антиобліднювачів і протизапітнювачів для автотранспортних засобів і мотоциклів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво батарей для транспортних засобів, виробництво освітлювального устатковання для транспортних засобів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво помп для двигунів автотранспортних засобів.

ОРЕНДА ЦЕХУ ПІД ВИРОБНИЦТВО УСТАТКУВАННЯ

Приміщення загальною площею 500 м2, з кран балкою, окрема територія, 15 км в сторону Городка, регулярно їздять маршрутки, на території є усі комунікації, охорона.   За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748


Ціна: 48 грн м2
ID: 2786
Оренда виробничо-складського приміщення
оренда виробничого цеху у львові під виробництво будівельних збірних металоконструкцій, оренда виробничих цехів у львові під виробництво мостів і секцій мостів, башт, гратчастих щогл з чорних металів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво інших конструкцій та їх частин з чорних металів та алюмінію, монтаж та установлення на місці металевих конструкцій.

 ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ З МОСТОВИМ КРАНОМ У ЛЬВОВІ

 Приміщення загальною площею 4000 м2, може ділитись частинами, два мостових крана по 10 т. заїзд для фури, поруч З/Д колія, цілодобова охорона, поруч кільцева дорога   За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: договірна
ID: 2634
Оренда виробничого цеху з кран балкою
оренда виробничого цеху у львові під виробництво вогнетривких будівельних розчинів, бетонів тощо виробництво вогнетривких керамічних виробів: теплоізоляційних керамічних виробів із кремнеземистого борошна вогнетривких цегли, блоків і плиток реторт, тиглів, муфелів, форсунок, патрубків, трубок тощо виробництво вогнетривких виробів, які містять магнезит, доломіт або хроміт.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ВИРОБНИЦТВО ЛЬВІВ

Окрема огороджена територія з виробничими приміщеннями, загальна площа виробничого приміщення 300 м2, поруч накритий склад 400 м2, плюс ділянка під складування продукції              


Ціна: договірна
ID: 2106
Фото Оренда виробничих приміщень Львів
оренда виробничого цеху у львові під виробництво інвентарю та устатковання для спорту, спортивних ігор на відкритому повітрі та в закритих приміщеннях, із будь-яких матеріалів: жорстких, м'яких і надувних м'ячів, ракеток, биток і ключок, лиж, палиць, лижних черевиків, вітрильних дощок (віндсерферів) і дощок для серфінгу, оренда виробничого цеху у львові під виробництво приналежностей для спортивного рибальства, приналежностей для полювання, альпінізму, спортивних шкіряних рукавичок і спортивних головних уборів, басейнів для плавання, басейнів для веслування тощо льодових, роликових ковзанів, луків і стріл, устатковання гімнастичних залів, фітнес-центрів або атлетичного устатковання, виробництво вітрил.

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ ЛЬВІВ ОРЕНДА ЦЕХІВ

Приміщення новозбудованого ЦЕХУ загальною площею 1000 м2, у приміщенні є роздягалка, душові кабінки, санвузли, підлога промислова, два тельфери на 3 т, зручний заїзд для фур, територія під охороною.    


Ціна: договірна
ID: 1706
Оренда цеху під виробництво у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво машин і устатковання, які призначені для механічного або термічного оброблення матеріалів, або здійснення інших операцій підіймально-транспортних, операцій з розмелювання, зважування, пакування, оренда виробничого цеху у львові під виробництво їх механічних компонентів, які виробляють і застосовують силу, і будь-яких спеціально виготовлених основних частин, оренда виробничого цеху у львові під виробництво стаціонарних, мобільних або ручних пристроїв, незалежно від того, чи призначені вони для промислового, будівельного, сільськогосподарського або домашнього використання, оренда виробничого цеху у львові під виробництво устатковання спеціального призначення для пасажирського або вантажного транспорту.

ОРЕНДА ЦЕХУ З КРАНБАЛКОЮ У ЛЬВОВІ 

Здається в оренду склад у Львові. загальна площа 1500 м2, є діюча кранбалка, зручний заїзд для фур. висота складу 18 м, є усі комунікації.     За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 &nb


Ціна: договірна
ID: 1704
Оренда виробничого цеху у Львові
оренда виробничого цеху у львові під виробництво автомобільних кузовів, кабін для водіїв, оснащення всіх типів автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, автоцистерн, пересувних причепів житлових причепів, виробництво контейнерів, призначених для перевезення вантажів одним або кількома видами транспорту, оренда виробничого цеху у львові під виробництво причепів і напівпричепів для використання в сільському господарстві, виробництво деталей і приладдя для кузовів автотранспортних засобів, оренда виробничого цеху у львові під виробництво транспортних засобів із використанням живої тяги.

ОРЕНДА ВИРОБНИЧИХ ЦЕХІВ З ДІЮЧОЮ КРАНБАЛКОЮ

Виробниче приміщення  площею 800 м2 - пів цеху, загальна площа 1600 м2. у приміщенні є єлектроенергія, територія під охороною, заїзд для фур.    

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.