“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15680536 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Оренда офісів у Львові ціна за м2 (200) Аренда офиса Львов цена за м2 (200)

Оренда офісів у Львові - всі райони 

 

Оренда офісів на 2017-2018 рік у Львові


По оренді офісних приміщень в 2017 році відбулись різкі зміни. Перш за все, змінились пріоритети власників стосовно площ та планування самих приміщень: власники охоче здають в оренду свої комерційні приміщення стабільно платоспроможним орендарям. В цю категорію, переважно, попадають програмісти та підприємці ще декількох напрямків господарської діяльності, які займаються торгівлею.
Якщо раніше усі офісні комплекси були кабінетної системи, то зараз переважна більшість офісів - це великі площі без перегородок з кондиціюванням та сучасними системами опалення. Ціни на оренду таких приміщень коливаються від 200 грн. до 350 грн. 1 м2, це все залежить від попиту та курсу валют. Звичайно, серед програмістів існує "свій" стандарт по приміщенням. Переважно коли програмісти шукають приміщення в оренду у Львові, то в них є свої вимоги: по-перше, це повинно бути зручне добирання до офісного комплексу;
по-друге, це наявність якісного ремонту всередині приміщення та звертають увагу на фасадну частину, по-трете, наявність паркомісць для машин та велосипедів; по-четверте, офісне приміщення повинно бути обладнане сучасними видами освітлення, кондиціювання, та, бажано, вентиляційними системами.
В цілому по Львову насправді і не так багато таких приміщень, які відповідають усім цим вимогам, тому більш сучасні власники почали будувати приміщення з нуля щоб зробити комплекс відразу сучасним з урахуванням усіх побажань клієнтів. Такі комплекси почали з'являтись як гриби і в 2018 році вони створять серйозну конкуренцію для старих офісних будівель, які залишились з радянських часів та були реконструйовані під сучасні. Оренда офісів у Львові під айтішників - це нова хвиля для підняття рівня та якості офісних комплексів.

Ціни на офісні приміщення у 2017 році у Львові формуються завдяки попиту на них серед ІТ компаній. Фактично ринок комерційної нерухомості у сегменті офісних приміщень почав розподілятись залежно від категорії орендарів: на компанії, які займаються програмуванням та які, переважно, працюють на зовнішній ринок, а також на всіх інших, які працюють на внутрішній ринок. Сьогодні все більше інвесторів почали вкладати гроші у офісні спеціалізовані та надсучасні споруди, які орієнтовані на айтішників. Доходить вже до того, щоб "заманити" потенційного орендаря забудовники додатково поруч будують цілу інфраструктуру у вигляді тенісних кортів, басейнів, сучасних спортзалів та закладів харчування. Все це, звісно, формує відповідні ціни на такого типу елітні офіси. В середньому, ціна на такі приміщення становлять від 12 до 16 доларів по курсу за метр квадратний, а приміщення, які не можуть похвалитись такою інфраструктурою, стартують від 8 до 10 доларів по курсу за метр квадратний. Ціни на всі інші офісні споруди, які перейшли до власників з радянських часів, формуються залежно від відстані розташування до центру міста та зручності добирання персоналу на роботу. Ціни на такі приміщення, переважно, не перевищюють бар'єр у 180 грн. за метр квадратний, Звичайно, є варіанти і подешевше, але тут вже треба орендарю чимось жертвувати, або складно добиратись, або стан ремонту ніякий, або останній поверх без ліфта та без кондиціонера, ну і ще багато різних комбінацій. В цілому, ситуація на ринку офісної нерухомості "підтягується" до середньої ціни у 10 доларів за метр квадратний, але далеко не всі офісні споруди відповідають заявленим цінам. Причини на це дуже різні, але, як правило, там де керує офісними комплексами молодь, яка має сучасні погляди та розуміння що саме потрібно клієнту, то в таких комплексах вільних приміщень немає, і, навпаки, в тих комплексах, де власник консервативний та притримується старих принципів (і так добре), то в таких приміщеннях, переважно, офісні комплекси наполовину пустують. Практика показує, що клієнт останнім часом дуже вибагливий і простими рішеннями його вже не зацікавиш. Клієнту потрібна якість та розуміння, а для цього власникам приміщень потрібні справжні професіонали у вигляді керуючого, який вміє не тільки грамотно та професійно пояснити клієнту усі переваги саме його комплексу і вміння домовитись про вдалий кінцевий результат, але й зможе забезпечити створення для орендарів найкращих умов для їх роботи у орендованих приміщеннях.

 


Офіси малої площі у Львові. Найширшою категорією, яка більше за інші, користується попитом - це оренда офісів у Львові - малої площі. Це офіси площею від 10 до 15 метрів квадратних. Такі маленькі площі користуються попитом, переважно, серед початківців, які намагаються спробувати себе у бізнесі. Насправді, треба докласти багато зусиль щоб знайти таку маленьку площу. Переважна більшість приміщень мають стандартний розмір, який, чомусь, перейшов до нас з радянських часів - це приблизно 18 метрів квадратних. Останнім часом власники офісних комплексів почали практикувати добудову мансардних поверхів, поділивши їх на малі кабінети. Найцікавішим є те, що знайти таку малу площу у центральній частині міста практично нереально. В основному, розміщення офісів у Львові малої площі є в, так званому, ближньому центрі - відстань до центру в декілька зупинок на громадському транспорті. Ціни на оренду офісів у Львові малої площі коливаються від 120 до 200 гривень за метр квадратний. 

 

Офісні приміщення середньої площі вважаються від 50 метрів квадратних. Пропозицій в цьому діапазоні значно більше, ніж малих офісів, але є попит на приміщення, так званим, одним блоком - це означає що, декілька окремих кімнат з власним санвузлом та наявністю невеличкої кухні. Саме такі приміщення в цьому діапазоні є найбільшим дефіцитом. Ціновий діапазон на оренду офісу у Львові середніх розмірів напряму залежить від вимог, які до них висунуті. Тільки з цієї причини ціновий діапазон на офіси такого плану може коливатись від 120 гривень поблизу центру до 260 гривень у самому центрі.

 

Оренда офісу у Львові - великої площі від 500 метрів і більше на даний момент - це велика рідкість. Якщо на такі площі є попит, то це, як правило, з іноземним капіталом. До таких відносяться компанії, які займаються програмуванням, хімічною промисловістю та компанії пов'язані з телекомунікаціями. Пошук оренди великих офісних площ у Львові ускладнюється малим попитом на такі приміщення, тому власники останнім часом намагаються поділити загальну площу на маленькі площадки, щоб швидше здати в оренду. У Львові останнім часом почалось активне будівництво офісних центрів в центральній частині міста Львова та по усіх магістральних вулицях. Забудова офісних споруд у центрі, в першу чергу, цікавить малі та середні фірми з іноземним капіталом і, навпаки, великі фірми намагаються винаймати офіси за межами центральної частини переважно на магістральних вулицях з великими парковками для машин та розвинутою інфраструктурою.

 

На даний час є реальний дифіцит на оренду офісів у Львові маленької площі, особливо, у центральній частині міста. Маленька площа - це, переважно, офіси площею до 20 м2. Таких офісних комплексів, які мають таку маленьку площу у центрі, можна перелічити на пальцях однієї руки і вони усі забиті орендарями. У даному сигменті - оренда офісів у Львові малої площі - є багато "плюсів" з точки зору зручності для клієнтів, але є і деякі "мінуси", пов'язані з паркуванням авто. У зв'язку з малою кількістю паркомісць у старій частині Львова, автомобіль деколи важко припаркувати з першого разу і доводиться намотувати декілька кіл навколо будівлі. Будівництво підземних паркінгів у Львові практично не практикується. Останнім часом у Львові деякі новаторські фірми намагаються запровадити новинку у сфері послуг оренда офісів у Львові малими площами: вони винаймають в офісному центрі цілий поверх і ділять його на дрібні офісні приміщення, які обладнують меблями та заводять туди усі комунікації. Зручність такої послуги полягає у тому, що клієнт приходить на малу площу з меблями і вже сьогодні починає працювати. Звісно, ціна на такий варіант буде трохи вище за звичайну, але на кожен товар є свій покупець. Зрозуміло, що кожен власник має бажання здати велику площу одному орендарю, але ринок диктує свої правила. Оренда офісів у Львові малими площами у ціновому діапазоні поділяється залежно від умов та місця розташування. Оренда офісів Львів малої площі у центральній частині міста коштує приблизно 150-250 грн. за один м2. Треба ще додати пару гривень на один м2 у разі окремого паркомісця, яке буде закріплене за Вами біля офісного центру. Треба ще додатково розраховувати на 200 - 500 грн. Однією з переваг у новозбудованих офісних комплексах є наявність ліфта чого немає в старих реконструйованих будівлях. Погодьтесь, що на п'ятий поверх без ліфта декілька разів в день підніматись буде важкувато, та і клієнти після такого запросто можуть змінити Вас на ваших конкурентів, які знаходяться на перших поверхах, а це не дуже приємно. Оренда офісів у Львові малої площі можна знайти і по значно дешевшим розцінкам, наприклад: розташування офісного приміщення на відстані від центральної частини у двадцяти хвилинах на транспорті. Такі варіанти, при наявності опалення, ремонту, та охорони, можуть коштувати по 90-120 грн. за один м2., а в деяких випадках включно з комунальними послугами. Тому на даний час можна вибрати офіс малої площі - це питання Ваших фінансових можливостей. 

 

Оренда офісів у Львові агенство комерційної нерухомості  “IVER” надає послуги по оренді та проджу нерухомості, пропонуємо широкий вибір цікавих пропозицій у розділі Оренда офісів у Львові: по усіх районах, різних розмерів, у різних цінових діапазонах, з меблями та без, дешеві та дорогі.

Якщо Вам необхідно купити, продати, обміняти, взяти або здати в оренду офісне приміщення у Львові, ми завжди раді надати Вам кваліфіковані консультації, розмістити на нашому сайті у розділах: Комерційна нерухомість Львів, Нерухомість Львівська обласьть детальну інформацію про Ваш об'єкт, підібрати декілька найкращих варіантів пропозицій та проконсультувати про стан комерційної нерухомості у даному регіоні.

Вдалий вибір сучасного офісного приміщення - це Ваш настрій та комфорт, від яких залежить успіх Вашої комерційної діяльності. На роботу Ви повинні йти як на свято, щоб кожного дня досягати нових успіхів. Погодьтесь, офісне приміщення, в якому Ви будете працювати, має свою енергетику. Саме ми підберемо для Вас оптимальний варіант, виходячи з заданих Вами параметрів офісних приміщень та наявності пропозицій на ринку нерухомості. 

 

 

 

Сучасна класифікація офісів: категорії “A”,”B”,”C”,”D”, 

 

У Львові серед фахівців по нерухомості існує стандарт розподілу офісних приміщень на категорії. По європейських стандартах офісних категорій є чотири: це офіси класу “A”,”B”,”C”,”D”, інколи до цих категорій додають знаки – або +, що означає недоліки або переваги офісних приміщень.

Офісні приміщення категорії “А” – це приміщення, побудовані „з нуля”, які розташовані у зручних бізнес-кварталах міста, площа якого становить понад 6000 м², в яких запроектовані сучасні мережі, автономне електропостачання, найкращі системи вентиляції офісних приміщень, сучасний дизайн, безшумні ліфти, обов’язкова наявність рецепції в холі, наявність ресторану, банківських установ та конференцзал, підземний паркінг для машин та багато інших переваг.
У Львові є декілька таких бізнес-центрів, але, на жаль, фінансова криза в Україні не дала можливості їм запрацювати на 100%. Тому вони дотягують ледь-ледь до категорії „В”.
Ціновий діапазон офісів категорії “А” у Львові становить за 2010 рік в межах від 90 до 120 грн за 1 м².

Офісні приміщення категорії “В” у Львові мають відповідати наступним стандартам. По-перше, це приміщення, котрі реконструйовані під сучасний бізнес-центр у Львові та загальна площа яких повинна становити не менше ніж 5000 м².
По-друге, бізнес-центри категорії „В” повинні нічим не поступатись офісним центрам у Львові категорії “А”, крім того що в них переважно немає підземних паркінгів, та менш сучасний зовнішній дизайн, але всередині вони обладнані не гірше ніж бізнес-комплекси категорії “А” та відповідають усім європейським стандартам.
У Львові офісних комплексів, які відповідають категорії “В” можна нарахувати з десяток
Ціни на оренду офісів у цих комплексах у Львові категорії “В” коливається в середньому від 80 до 100 грн. за 1 м².


До категорії “С” слід віднести офісні приміщення, які реконструйовані з колишніх гуртожитків та адмінбудівель підприємств у Львові, ці приміщення переважно коридорної системи, в таких будівлях дизайн фасаду не зроблений взагалі.
Офіси без системи вентиляції, радянські ліфти, відсутність рецепції, старі інженерні комунікації, за паркомісця для машин взагалі не доводиться говорити.
Оренда офісів у Львові категорії “С”  не перевищує 80 грн. за 1 м².


Офісні приміщення категорії “D” не попадають в жодну з вищенаведених категорій.
Переважно це офісні приміщення, котрі знаходяться при складах, базах та виробничих територіях у Львові. Оренда офісів у Львові категорії “D” користується попитом у людей, котрі прив’язані до торгівлі та виробництва у Львові. Ціни на оренду офісів у Львові категорії “D” коливаються від 45 до 60 грн. за 1 м².

 

 

 

За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0 

 

 

 Ціна: від 100-150 грн
ID: 5070
ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ОФІС ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ
оренда офісів для програмістів, оренда приміщень під проектантів, оренда якісних офісів у львові

ОРЕНДА ОФІСУ У СУЧАСНОМУ БІЗНЕС-ЦЕНТРІ У ЛЬВОВІ

Оренда приміщення цілим поверхом або частково загальною площею від 1100 до 3300 м2, в приміщенні власник під замовлення та побажання клієнта робить ремонт, також є парковка для машин, інтернет, цілодобова охорона, сучасна система опалення та кондиціонування, при баженні є місце на фасаді


Ціна: 210 грн
ID: 5068
ОРЕНДА ОФІСУ ЦІЛИМ БЛОКОМ У ЛЬВОВІ
оренда офісного приміщення у личаківському районі львова блище водоканалу по вулиці зелена

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ПРОГРАМІСТІВ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 291м2, в приміщенні шість кімнат. кухня, два окремих санвузла, автономне опалення, окремий лічильник на світло, швидкісна лінія на інтернет, парковка для авто, окремий вхід в офіс. за детальною інформац


Ціна: 250 грн
ID: 5067
Оренда офісу під програмістів (ITI) компанію у Львові
оренда офісного приміщення у личаківському районі львова блище водоканалу по вулиці зелена

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ПРОГРАМІСТІВ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення з шістьох кімнат. кухня, два окремих санвузла, автономне опалення, окремий лічильник на світло, швидкісна лінія на інтернет, парковка для авто, окремий вхід в офіс, загальна площа 300 м2   за детальною інфо


Ціна: 160 грн м2
ID: 5041
Оренда офісу для програмістів у Львові
аренда офисов под колл центр во львове, оренда офісних приміщень вільного планування у львові, приміщення цілим поверхом з перспективою розширення ще на один поверх, офісні приміщення в районі політеху у львові, оренда офісів з ремонтом під айті компанії, варіанти офісів в оренду у львові, офіс з потужною системою кондиціонування у львові

ОРЕНДА ОФІСУ БЕЗ ПЕРЕГОРОДОК У ЛЬВОВІ
Оренда приміщення загальною площею 1000 м2, з перспективою розширення до 3000 м2, у приміщенні зроблено ремонт, є опалення, електроенергія, інтернет, парковка для машин, два входи, в приміщенні є декілька окремих кімнат, приміщення офісу розташоване в зручному місці по добиранню персоналу.

&n


Ціна: 100 грн м2
ID: 5040
Аренда офиса во Львове под IT программистов
найти офис во львове для айтишников, офісне приміщення в оренду у львові в шевченківському районі. готовий офіс під програмістів є ремонтом у львові, офісні приміщення категорії а у львові, офіс з сучасною системою опалення у львові, різні варіанти офісів вільного планування в оренду, офісне приміщення великої площі яке можна поділити на секціі

АРЕНДА ОФИСОВ СВОБОДНОЙ ПЛАНИРОВКИ ВО ЛЬВОВЕ

Аренда офиса общей площадью 850 м2, в помещении сделан ремонт, есть все комуникации,парковка для машин, третий этаж, помещение свободной планировки, в помещении современная система отопления, два отдельных входа, система сигнализации.  


Ціна: 70 грн м2
ID: 5007
Оренда офісу у Львові по Липинського
оренда офісів прм дорозі у львові, оренда офісного приміщення під бізнес, оренда офісу для транспортної компанії у львові, оренда офісу при дорозі під торгівлю, оренда офісу з електричним опаленням у львові, оренда офісів у львові з цілодобовим доступом до приміщення, оренда офісів у шевченківському районі львова.

ОРЕНДА ОФІСУ ОДНИМ БЛОКОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 100 метрів, в приміщенні офісу зроблено ремонт, другий повурх з окремим входом, є опалення, парковка для машин, цілодобова охорона приміщення, зручне місце для офісу.   За детальною інформацією звер


Ціна: 130 грн м2
ID: 5006
Оренда офісу Львів Зелена
оренда маленького офісного приміщення у львові, оренда офісу малої площі. оренда економних варіантів офісних приміщень у львові, оренда офісу з цілодобовим доступом у львові, оренда офісів на замовлення у львові, оренда приміщення у сихівському районі львова, оренда офісів з ремонтом та опаленням у львові.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ МАЛОЇ ПЛОЩІ

Оренда офісу на третьому поверсі загальною площею 16 метрів, в приміщенні офісу зроблено ремонт, є опалення, світло, офісне приміщення в офісному комплексі знаходиться під цілодобовою охороною, поруч з комплексом парковка для авто.   За дет


Ціна: 250 грн м2
ID: 5005
Оренда офісу біля водоканалу у Львові
оренда офісів у львові в районі водоканалу, оренда офісу з ремонтом під торгову компанію, офісні приміщення різної площі у всі районах львова, оренда приміщення під офіс у личаківському районі, оренда офісу у львові малої площі, приміщення під комерційну нерухомість у львові, офісне приміщення під операторів у львові.

ОРЕНДА ОФІСНОГО ПРИМІЩЕННЯ НА ДРУГОМУ ПОВЕРСІ

Оренда офісу на другому поверсі загальною площею 40 метрів квадратних, в офісі зроблено ремонт, є автономне опалення, два вікна, можна додатково взяти маленьку кладовку для документів, поруч з будівлею є парковка для авто, інтернет, телефон.  


Ціна: 300 грн м2
ID: 5004
Оренда офісів цілим поверхом у Львові
оренда офісів у ближньому центрі львова, оренда офісів у львові під комерційні компанії, оренда офісу в офісному комплексі у львові, офісні приміщення під компанію торгілю меблями. оренда комерційної нерухомості під офіси у львові, офісне приміщення у личаківському районі львова.

ОРЕНДА ОФІСУ ОДНИМ ПОВЕРХОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 300 метрів квадратних, другий поверх. приміщення потребує косметичного ремонту, ремонт можна домовитись за рахунок оренди, на поверсі 5 кімнат, є автономне опалення, інтернет, телефон, парковка для авто, система сигналізації.  


Ціна: 250 грн м2
ID: 5003
Оренда офісу з опаленням у личаківському районі
оренда офісів у львові, оренда офісу у львові на другому поверсі, оренда офісів під рекламні фірми у львові, оренда офісу під торгівлю металопластиковими вікнами у львові, оренда офісу якій розташован поблизу перевізників, офісні приміщення біля нової пошти у львові, оренда офісу з інтернетом у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ В БЛИЖНЬОМУ ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення загальною площею 300 метрів квадратних, другий поверх, в приміщенні зроблено ремонт, є опалення, підвісна стеля, висота кімнати 2,7 метри, поруч парковка для авто, в кабіне проведено інтернет та телефон.   За де


Ціна: 320 грн м2
ID: 5002
Оренда офісів у Львові личаківський район
оренда офісу у личаківському районі львова, оренда офісних приміщень окремим блоком у львові, офісні приміщення у львові на першому поверсі, знайти офіс в оренду за помірну ціну у львові, оренда приміщення з меблями під офіс, офісні приміщення закритого типу у львові в оренду.

ЗНАЙТИ ОФІС В ОРЕНДУ У ЛЬВОВІ БІЛЯ ЦЕНТРУ

Оренда офісного приміщення загальною площею 300 метрів квадрвтних, вбудівлі є усі комунікації, є опалення, парковка для авто, система автономної сигналізації, гарний вигляд з вікна, зручно добиратись з центру Львова.   За детальною інф


Ціна: 150 грн м2
ID: 5001
Оренда офісу у личаківському районі львова
оренда офісів під тренінг зал у львові. оренда офісів для проведення мастер-класів у львові, оренда офісу під заняття курсами іноземних мов у львові, оренда офісних приміщень для вільного доступу клієнтів у львові, офісні приміщення одним суцільним кабінетом, знайти офіс для конферецій у львові, офіси для презентацій у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ БЕЗ ПЕРЕГОРОДОК У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 40 метрів квадратних. приміщення може використовуватись для маленьких конференцій, навчань іноземній мові, на поверсі є санвузел, третій поверх, поруч зупинка громадського транспорту, цілодобова охорона.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 5000
Оренда офісу по Шевченка у Львові
оренда офісів у львові блище до центру, офісні приміщення які розташовані при магістральних дорогах у львові, оренда офісів для реклами компанії, перелік офісних приміщень у шевченківському районі львова, офіси з електричним опаленням, офісні приміщення за низькими цінами у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ У ЗАЛІЗНИЧНОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення загальною площею 35 метрів квадратних, приміщення потребує незначного косметичного ремонту, на поверсі є загальний санвузел, інтернет, телефон, цілодобова охорона при вході, парковка для одного авто.   За дет


Ціна: 110 грн м2
ID: 4999
Оренда офісу на привокзальній у Львові
оренда офісів в районі вокзалу у львові, оренда офісних приміщень по вулиці городоцькій у франківському районі львова, офісні приміщення на площі привокзальній у львові, оренда приміщень закритого типу, оренда офісів в прохідних місцях львова, офісні приміщення для фірм які працюють у цілодобовому режимі.

ОРЕНДА ОФІСУ В РАЙОНІ ПРИВОКЗАЛЬНОГО РИНКУ

Оренда офісного приміщення загальною площею 24 метри квадратних, другий поверх, коридорна система, в приміщенні є опалення, парковка для авто - обмежена, санвузел на поверсі, цілодобова охорона на вході, в кабінеті зроблено ремонт.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 4998
Оренда офісу з двох кімнат у Львові
оренда офісів у львові по вулиці городоцька, оренда кімнати для офісу невеликого розміру у львові, оренда приміщення під офіс у львові, оренда приміщень невеликого метражу у львові, офісні приміщення в районі привокзальної. оренда офісів включно з комунальними у львові, оренда офісу малої площі.

ОРЕНДА ОФІСІВ МАЛЕНЬКИМ КОМПЛЕКСОМ

Оренда офісу загальною площею 45 метрів квадратних, Городоцька район МЕТРО, офіс з двох кімнат, третій поверх, є охорона, парковка для авто. санвузел на поверсі.  


Ціна: 100 грн м2
ID: 4997
Оренда офісу по Липинського у Львові
оренда офісів львів липинського, оренда офісу з радянсським ремонтом у львові, оренда офісів бюджетного типу у львові, офісні приміщення за помірними цінами у львові, оренда приміщення з опаленням від електрики, оренда приміщень з перегородкою посередині.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ З ПЕРЕГОРОДКОЮ

Оренда офісного приміщення загальною площею 55 метрів квадратних, офісне приміщення на другому поверсі, є опалення, електроенергія, інтернет, парковка для авто, цілодобова охорона території.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (


Ціна: 150 грн м2
ID: 4996
Оренда офісів цілим окремим блоком у Львові
оренда офісу з трьох кімнат у львові, оренда офісу з двох спаренних кабінетів у львові, оренда офісів одним блоком з декількома кімнатами у львові, оренда офісних приміщень блочного типу, оренда приміщення з суміжним кабінетом у львові, оренда кімнати з сосіднім кабінетом у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ОКРЕМИМИ КІМНАТАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда офісу на третьому поверсі з двох кімнат та придбанніка загальною площею 56 метрів квадратних, в офісах підлога ламінат, нові сучасні двері, зроблено ремонтю, є інтернет, телефон, парковка біля офісного приміщення, пластикові вікна.  


Ціна: 150 грн м2
ID: 4995
Оренда офісу цілим поверхом у Львові
оренда офісів у львові з широкими коридорами, оренда офісів з крутим ремонтом у львові, офісні приміщення з дизайнерським ремонтом в оренду у львові, оренда приміщень під офіс презентабельного типу, оренда офісних комплексів з гарною рипутацією у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ДВОМА БЛОКАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда офісних приміщень по праву сторону коридору загальною площею 200 метрів квадратних, в офісах зроблено ремонт, на підлозі ламінат, є опалення, ліфт, поруч парковка для авто, цілодобова охорона.   За детальною інформацією звертайтесь п


Ціна: 150 грн м2
ID: 4994
Оренда офісу мансардного типу у Львові
оренда офісів з мансардними вікнами у львові, оренда офісів мансардного типу, офісні приміщення малої площі під операторів у львові, приміщення офісу в оренду на останньому поверсі, оренда малого кабінету з опаленням та інтернетом у львові, оренда офісів з гарним видом на зорі.

ОРЕНДА МАНСАРДНОГО ОФІСУ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення на шостому поверсі загальною площею 22 метри квадратних. в приміщенні офісу зроблено ремонт. на підлозі ламінат. є кондиціонер, мансардне вікно, опалення, парковка для машин.   За детальною інформацією звертайтесь по


Ціна: договірна
ID: 4993
Оренда офісів у Львові по Липинського
оренда офісів у львові з ремонтом, оренда офісних приміщень для будівельної компанії у львові, оренда офісів під проектантів у львові, оренда офісних риміщень для будівельної індустрії. оренда офісів під організації які займаються Виконання робіт з утримання житлових будинків та прибудинкових територій у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ РІЗНОГО ПЛАНУВАННЯ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного кабінету загальною площею 25 метрів квадраьних, другий поверх, покриття на підлозі ковролін, в офісі треба робити косметичний ремонт, поруч з офісом парковка для авто, цілодобова охорона території.   За детальною інформ


Ціна: 110 грн м2
ID: 4992
Оренда офісу по Зеленій у Львові
оренда офісів у ближньому центрі львова, оренда офісу для компаній які займаються монтажем систем опалення і водопостачання, оренда офісних приміщень під фірми які проводять ремонт металовиробів, побутових машин і приладів, офісні приміщення під ремонт радіотелевізійної апаратури.

ОРЕНДА ОФІСІВ МАЛОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда офісу загальною площею 18 метрів квадратних, покриття підлоги ковролін, в приміщенні є опалення, санвузел на поверсі, цілодобовий доступ до приміщення, поруч парковка для авто, інтернет, телефон, в офісі зроблено ремонт.   За детальною


Ціна: 208 грн м2
ID: 4991
Оренда офісу по Науковій у Львові
оренда офісів в районі наукової, оренда офісу під фотостудію та фотографування та інші фотовироби на замовлення гроомадян, оренда офісних приміщень під ремонт годинників у львові, офісні приміщення з помірною орендною платою під фотостудію у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ РІЗНОЇ ПЛОЩІ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 22 метри квадратних. в приміщенні зроблено ремонт. третій поверх, є ліфт. цілодобова охорона, опалення, парковка для машин. інтернет. телефон.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 7


Ціна: 130 грн м2
ID: 4990
Оренда офісу по Cтрийській у Львові
оренда офісів львів стрийська, оренда офісу під послуги аудіо, відеозапису, оренда офісних приміщень для прокату і реалізація відео та аудіо касет, компакт-дисків, ігрових касет, оренда офісу під надання послуг засобами обчислювальної техніки та оргтехніки.

ОРЕНДА ОФІСУ ОДНИМ ЗАЛОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною длощею 50 метрів квадратних, третій поверх, в офісі покриття підлоги з ламінату, підвісна стеля, цілодобова охорона, автономне опалення, санвузел на поверсі.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (


Ціна: 110 грн м2
ID: 4989
Оренда офісу з двох кімнат на Левандівці
оренда офісів на левандівці у львові, оренда офісу під студійне навчання музики і співу, оренда офісів під заняття музикою, оренда офісного приміщення у залізничному районі львова, оренда офісів для музикантів у львові, оренда приміщень під музичні гуртки у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ З ДВОХ КІМНАТ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 40 метрів квадратних, в приміщенні зроблено ремонт, опалення, на підлозі керамічна плитка, цілодобова охорона, парковка для авто.   &nbs


Ціна: 150 грн м2
ID: 4988
Оренда офісів з двох кімнат по Сахарова у Львові
оренда офісів на сахарова, оренда офісів з надання послуг з інформації у львові, офісні приміщення в оренду з надання послуг засобами обчислювальної техніки та оргтехніки, в т.ч. інтернет, оренда офісів з обслуговування та ремонту копіювальної, обчислювальної оргтехніки у львові

ОРЕНДА ОФІСІВ ОКРЕМИМ БЛОКОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісу загальною площею 40 метрів квадратних. дві кімнати. третій поверх. у приміщенні зроблено ремонт, е парковка для машин, опалення, інтернет. при потребі є можливість розширитись, санвузел по коридору. цілодобова охорона при вході.  


Ціна: 110 грн м2
ID: 4987
Оренда офісів по Сахарова у Львові
оренда офісу львів з меблями та опаленням, оренда приміщень під офіс зубопротезування та інші стоматологічні послуги у львові. оренда офісів під стоматологів у львові, оренда приміщень під офіс для забору крові у львові, оренда офісів для лабораторії у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ З ОПАЛЕННЯМ 

Оренда офісного приміщення загальною площею 50 метрів квадратних. дві кімнати, третій поверх. цілодобова охорона, в офісі є опалення, інтернет, на підлозі ламінат, сучасний ремонт.  


Ціна: 150 грн м2
ID: 4929
Оренда офісу у Львові для програмістів
оренда офісних приміщень для програмістів у львові, оренда офісу - магазину під продаж запчастин до автотранспортних засобів, оренда приміщення оргівля та обслуговування мобільних засобів зв’язку, торгівля обчислювальною і оргтехнікою, офісною технікою у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ВІЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 200 метрів квадратних, перший поверх, є опалення, санвузел, парковка для авто, цілодобова охорона, є кімната для керівництва полощею 25 метрів квадратних, інтернет, телефон.   За детальною і


Ціна: 120 грн м2
ID: 4643
Оренда офісу у Львові по Зеленій
оренда офісів вільного планування львів, оренда офісного приміщення під пошиття і реалізація жіночого легкого одягу (сарафани, халати, блузки, сукні) пошиття і реалізація весільних суконь, а також іншого весільного одягу та атрибутики, офіси під пошиття і реалізація верхнього чоловічого і жіночого одягу (плащі, костюми, куртки, штани та ін.

ОРЕНДА ОФІСІВ ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення на другому поверсі загальною площею 240 метрів квадратних, у приміщенні є усі комунікації, санвузел, окремий вхід зі сходової, інтернет, опалення, цілодобова охорона, офісне приміщення висотою 3 иетри, покриття підлоги лінолеум.  


Ціна: 150 грн м2
ID: 4636
Оренда офісів вільного планування у Львові
оренда офісу для кол-центра у львові, оренда офісу під кол-центр у львові, оренда офісів з панорамними вікнами та адаптованими під фірми які займаються розробкою програмного забезпечення, офісні приміщення з адаптацією за усіма стандартами для програмістів у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ БЕЗ ПЕРЕГОРОДОК У ЛЬВОВІ

Офісне приміщення загальною площею 400 метрів квадратних, третій поверх, на поверсі є усі комунікації. висота приміщення 3 метра. підвісна стеля, пожежна охорона, усе сучасне, санвузел на поверсі, є серверна, поруч парковка для авто, система опалення, сихівський район львова.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 4631
Оренда офісного приміщення у Львові
оренда офісних кімнат львів, оренда офісу під допоміжну діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення, оренда приміщень під страхові компанії у львові, оренда офісу в центральній частині львова, оренда офісу під юридичні послуги у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ З РЕМОНТОМ

Оренда офісу загальною площею 24 метра квадратних, у приміщенні зроблено євроремонт, третій поверх, на підлозі ковролін, є кондиціонер, стеля підвісна типу "армстронг", є цілодобова охорона, парковка для авто, інтернет, телефон, приміщення розташоване у Сихівському районі Львова  


Ціна: 100 грн м2
ID: 4630
Оренда офісного приміщення у Львові
знайти оренду офісів малими кабінетами, оренд офісів під розробку, встановлення програмних забезпечень, оренда офісних приміщень під обслуговування та ремонт копіювальної, обчислювальної оргтехніки, оренда офісу під рекламні та маркетингові послуги у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ МАЛЕНЬКИМИ КІМНАТАМИ У ЛЬВОВІ

Оренда офісу загальною площею 100 метрів квадратних, сім маленьких кабінетів, четвертий поверх, є усі комунікації, інтернет, телефон, парковка для авто, цілодобова охорона, четвертий поверх, в офісах покриття підлоги з ковроліну, на поверсі є сучасний санвузел, вікна в кабінетах мансардного


Ціна: 110 грн м2
ID: 4629
Оренда офісів окремим блоком у Львові
офіси у сихівському районі львова оренда, оренда приміщень під пошиття і реалізація верхнього одягу з хутра, оренда приміщень для пошиття і реалізація шапок з нутрій, кролика, овчини, пошиття і реалізація шапок з хутра цінних звірів (песця, норки, фредок, ондатри). оренда офісу під пошиття і реалізація шапок з тканини

ОРЕНДА ОФІСІВ ОКРЕМИМ БЛОКОМ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 150 метрів квадратних 5 кімнат, кухня. та санвузел, у приміщенні зроблено ремонт, є парковка для авто, зручне розташування, цілодобова охорона, в кімнатах на підлозі покриття з ковроліну, в кабінетах встановленні кондиціонери, на поверсі санвузел, офіс р


Ціна: 120 грн м2
ID: 4628
Оренда офісів у центрі Львова
знайти офіс у центральній частині львова, оренда офісу під фірми які займаються транспортним обслуговуванням громадян власниками: (легкових автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, тракторів, вантажних машин), оренда офісу у галицькому районі львова, офіс в центрі львова оренда.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення загальною площею 90 метрів квадратних 4 кімнати, перший поверх, є усі комунікації, колишне відділення банку, броньовані двері, зручне розташування, в кімнатах є кондиціонери, на підлозі ковролін, вікна в кований решітках, є сигналізація, офіс розташований у галицькому районі льв


Ціна: 85 грн м2
ID: 4623
Оренда офісу Львів у залізничному районі
пошук офісів залізничний район львова. оренда приміщення під операції з нерухомістю, оренда офісів для агентств по житловій та комерційній нерухомості у львові, офісні приміщення під торгівлю житловою нерухомістю у львові, офісні приміщення в місцях де зручно добиратись клієнтам у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ПО ГОРОДОЦЬКІЙ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 24 метра квадратних, другий поверх, лічильник на світло, парковка для авто, опалення, у приміщенні зроблено ремонт, на підлозі покриття з плитки, висота офісу 2,5 метри, вікна з пластику виходять у двір, офіс розташован у залізничному районі львова


Ціна: 200 грн м2
ID: 4620
Оренда офісів у Львові по Зеленій
оренда офісу у сихівському районі, оренда офісу під реалізацію товарів для пасічників, оренда офісу з консультацій по послугам з питань бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу та менеджменту, офіси з проведення навчальних курсів та підвищення кваліфікації у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ З РЕМОНТОМ ТА ПАРКОВКОЮ

Оренда офісного приміщення загальною площею 24 метра квадратних, в офісі зроблено ремонт, є опалення, цілодобова охорона, є парковка для авто, на підлозі в офісі покриття з ковроліну, офіс освіжений фарбою після орендарів, третій поверх, офісне приміщення розташоване в сихівському районі львова


Ціна: 120 грн м2
ID: 4616
Оренда офісу у Львові у сихівському районі
оренда маленької офісної кімнати у львові, оренда офісу в сихівському районі львова, офісні приміщення в радіусі сихова, оренда приміщень з малою площею у львові, оренда офісів з гарним ремонтом та потужним інтернетом у львові, оренда офісу з охороняємою автопарковкою у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ЛЬВІВ З ОПАЛЕННЯМ

Оренда офісу загальною площею 12 метрів квадратних, другий поверх, у приміщенні щойно зроблено євроремонт, поруч паркрвка для авто, цілодобова охорона, на підлозі покриття з ковроліну, висота офісу 2,5 метри, офіс розташований у сихівському районі львова.  


Ціна: 250 м2
ID: 4541
Оренда окремої будівлі у Львові
оренда офісів цілим комплексом, оренда офісу під компанії які займаються реалізацією квитків для автотранспорту, літаків та потягів у львові, оренда приміщення під офіс з окремим входом та власною кухнею, оренда офісу під окрему компанію окремим блоком закритого типу у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ З ОКРЕМИМ ВХОДОМ

Офісне приміщення у три поверхи, з окремим входом, коридорна система кабінетів, у приміщенні зроблено євроремонт, обмеженні місця для паркування, автономне опалення, є власна кухня, санвузли на кожному поверсі, є місце для охорони, офіс розташований у личаківському районі львава.  


Ціна: 85 грн м2
ID: 4469
Оренда офісів у Львові - залізничний район
оренда офісу у Львові, оренда офісів з двох суміжних кімнат у залізничному районі львова, оренда офісів за помірну ціну у львові, оренда офісного приміщення з перспективою розширення у львові, оренда офісів різного метражу у львові, оренда приміщень під офіси у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ ДВОМА СУМІЖНИМИ КАБІНЕТАМИ
Офісне приміщення загальною площею 35 м2, другий поверх, дві кімнати, є опалення, електрика по лічильнику, парковка для авто, цілодобова охорона, покриття підлоги з плитки, два провайдери інтернету, офіс розташований у залізничному районі львова

 


Ціна: 150 грн м2
ID: 4444
Оренда офісу у Львові (Франківський район)
офіс оренда львів франківський район, оренда офісу під виробництво товарів текстильної галантереї, оренда офісів для виготовлення та надання послуг у сфері виготовлення швейних виробів, бавовняної пряжі, оренда офісного приміщення під оптова та роздрібна торгівля сировиною для легкої промисловості у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ФРАНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Офісне приміщення загальною площею 18 м2, другий поверх, є парковка для авто, інтернет, зроблено ремонт, охорона, покриття в офісі лінолеум, на вікнах є жалюзі, висота офісного приміщення 2,5 метра, офіс розташований у франківському районі львова.  


Ціна: 110 грн м2
ID: 4443
Оренда офісних приміщень у Львові по Городоцькій
оренда офісу львів - залізничний район, оренда офісів під торгівля (роздрібна, оптова, комісійна та ін.) товарами народного споживання як власного виробництва так і інших виробників, продуктами харчування та харчовими добавками, продукцією побутовою хімією, горілчаними, коньячними, тютюновими виробами, пивом, вином, непродовольчими товарами та сировиною, сільськогосподарською продукцією, будівельними матеріалами, виробами з деревини, меблями та іншими товарами та сировиною, для чого Товариство має право здійснювати ринкову діяльність, відкривати та експлуатувати свої магазини, пересувні кіоски та лотки, здійснювати виїзну торгівлю.

ОРЕНДА ОФІСНОГО БЛОКУ У ЛЬВОВІ

Офісне приміщення загальною площею 55 м2. з двох кабінетів, третій поверх, зроблено ремонт, є опалення, охорона. покриття на підлозі ламінат, висота офісного приміщення біля 2,7 метра, офісне приміщення розташоване у залізничному районі львова.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 4442
Оренда офісного приміщення у Львові по Городоцькій
оренда офісів львів у залізничному районі, оренда офісу у львові під розробка і виробництво конкурентоздатних товарів, продукції, послуг, на основі прогресивних технологій, впровадження відкриттів, винаходів та раціоналізаторських пропозицій.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ ЗАКРИТОГО ТИПУ

Оренда офісу на третьому поверсі загальною площею 35 м3, у приміщенні зроблено ремонт, висота офісу 2,6 метра, в приміщенні є опалення, на підлозі лінолеум, є опалення, цілодобова охорона, офісне приміщення розташоване у залізничному районі львова.  


Ціна: 100 грн м2
ID: 4440
Оренда офісу маленького розміру у Львові
оренда офісів львів - личаківський район. оренда офісних приміщень під проведення патентних досліджень і надання послуг по впровадженню нових розробок у виробництво, оренда офісів під вид діяльності організація і здійснення обміну науково-технічною інформацією.

МАЛЕНЬКІ ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ ЛЬВІВ

Офісне приміщення загальною площею 12 м2, у приміщенні є опалення, інтернет, телефон, четвертий поверх, цілодобова охорона, опалення та світло входить в ціну, у приміщенні підлога з ліноліуму, вікна мансардного типу, офісне прміщення розташоване в личаківському районі львова.  


Ціна: 100 грн м2
ID: 4439
Оренда офісу у Львові бічна Зеленої
оренда офісів мансардного типу львів, оренда офісу під здійснення будівельних, будівельно-ремонтних і монтажних робіт, оренда офісу під створення центрів прокату, сервісно-ремонтного обслуговування різноманітної техніки та обладнання у львові

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Офісне приміщення загальною площею 32 м2, четвертий поверх, є усі комунікації, опалення входить в ціну, цілодобова охорона, покриття підлоги орендар вибирає собі сам за рахунок оренди, в офісі вікна мансардного типу, уся нова електрична розводка, є інтернет, офіс розташован у личаківському районі львова.


Ціна: 160 грн м2
ID: 4434
Оренда елітних офісів у Львові
офіс оренда центр львів, оренда офісу під організація закупівлі, продажу, сервісно-ремонтного обслуговування автомобілів та запасних частин у львові, створення, закупівля, тиражування і прокат кіно -, відео -, аудіо продукції у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Офісне приміщення загальною площею 35 м2, у приміщенні зроблено гарний ремонт, на вході є рецепція, ліфт, цілодобова охорона, в приміщенні офісу підлога з якісного ламінату, вікна металопластикові, висота офісу 3,5 метри, офісне приміщення розташоване у галицькому районі львова.  


Ціна: 75 грн м2
ID: 4433
Оренда офісу у Львові по вулиці Чорновола
оренда офісів у ближньому центрі львова, оренда офісу під проведення досліджень, збір, накопичення, узагальнення та надання інформації у сфері маркетингу, фінансових та юридичних гарантій та ризиків, менеджменту, наукової організації праці.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ РІЗНИХ РОЗМЕРІВ

Офісне приміщення загальною площею 35 м2, третій поверх, на поверсі зроблено ремонт, цілодобова охорона, покриття на підлозі з плитки, підвісна стеля, коридорна система офісів, опалення входить в ціну, офісне приміщення розташоване у галицькому районі львова.  


Ціна: 75 грн м2
ID: 4430
Оренда офісів у Львові по Городоцькій
офіс оренда львів городоцька, оренда офісу у львові під надання послуг у галузі туризму, організація туристичних подорожей, турів, круїзів, оренда офісів під туристичні компанії у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ У ЗАЛІЗНИЧНОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення з двох паралельних кімнат по 18 м2, у приміщеннях є меблі, третій поверх, є усі комунікації, цілодобова охорона, в кабінеті є кондиціонер, можливо частково меблі, вхід до офісу по довгому коридору, офіс розташований у залізничному районі львова.  


Ціна: 90 грн м2
ID: 4426
Оренда офісу у Львові по Стрийській
оренда офісів львів з гарним євроремонтом, оренда приміщень під офіс для здійснення торгівельної, торгівельно-закупівельної, торгівельно-посередницької та постачально-збутової діяльності у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ДЛЯ ПРОГРАМІСТІВ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 320 м2, перший поверх, зроблений гарний євроремонт, автономне опалення, сучасні санвузли, інтернет, охорона, частково меблі, покриття на підлозі з керамічної плитки, в приміщенні є власна кухня, санвузел, офісне приміщення розташоване у сихівському районі львова.


Ціна: 90 грн м2
ID: 4424
Оренда офісу у Львові (Сихівський район)
оренда офісів у львові з шикарним ремонтом, оренда офісу для надання маркетингових, інформаційно-консультативних, рекламних і посередницьких послуг у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ПРЕМІУМ КЛАСУ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 150 м2, четвертий поверх, просторі кабінети з кондиціонерами, опалення, є маленька кухня, парковка для машин, оптоволоконний інтернет, охорона.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067)


Ціна: 250 грн м2
ID: 4416
Оренда офісів у Львові район Водоканалу
оренда офісів львів , оренда офісного приміщення під надання медичних послуг, здійснення медичної практики у львові, оренда комерційної нерухомості офісного типу у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ З ПАРКОВКОЮ ДЛЯ МАШИН

Офісне приміщення загальною площею 40 м2, другий поверх, парковка для авто, є усі комунікації, телефон, інтернет, охорона, покриття на підлозі з лінолеуму, є можливість розширення до 300 метрів, при потребі можна домовитись з власником про часткову оренду меблів, приміщення офісу розташоване у личак


Ціна: 75 грн м2
ID: 4415
Оренда офісного приміщення у Львові по Городоцькій
оренда офісів під виготовлення та оптову торгівлю лікарськими засобами, медичним обладнанням та пристроями, оренда офісів під аптекі у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ З МЕБЛЯМИ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, третій поверх, є наявність офісних меблів, інтернет, цілодобова охорона, доступ тільки у робочі дні, вхід у приміщення по перпусткам, на підлозі ламінат, вікна виходять у двір, офісне приміщення розташоване у залізничному районі.  


Ціна: 2600 $
ID: 4412
Оренда офісу у центрі Львова під мовні курси
оренда офісу львів центр міста. оренда приміщення під офіс у львові, оренда офісу під провадження господарської діяльності з зберігання, перевезення, придбання, пересилання, ввезення, вивезення, відпуску, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Офісне приміщення загальною площею 183 м2, перший поверх 120 м2, цокольний 63 м2, зроблено ремонт, є санвузел, автономне опалення, сигналізація, у приміщенні офісу на першому поверсі три великих кімнати, на підлозі ковролін, вікна металопластикові, в кімнатах є кондиціонери, є маленька кухня, та санвузел


Ціна: 200 грн м2
ID: 4411
Оренда офісів Львів по вул. Замарстинівська
оренда офіс львів у шевченківському районі, оренда офісу під посередницьку діяльність на товарних та фондових біржах у львові. оренда офісів у шевченківському районі львова.

ОРЕНДА ОФІСІВ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ У ЛЬВОВІ

Офісне приміщення загальною площею 40 м2, дві кімнати, зроблено гарний евроремонт, цілодобова охорона, перший поверх, інтернет, телефон, на підлозі покриття з ламінату, вікна металопластикові, вхід у приміщення з коридору, приміщення офісу розташоване у шевченківському районі львова. &


Ціна: 60 грн м2
ID: 4410
Оренда офісу у Львові по вул. Хімічна
оренда офісів львів у шевченківському районі, оренда офісу під бартерні, компенсаційні, лізингові, консигнаційні та фінансові операції у львові, оренда офісів під інвестиційну діяльність у львові

ОРЕНДА ОФІСІВ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Офісне приміщення загальною площею 140 м2, перший поверх чотири кімнати, євроремонт, автономне опалення, парковка для машин, санвузел, охоронна сигналізація, у приміщенні є інтернет, є власна кухня. та санвузел, офісне приміщення розташоване у шевченківському районі львова.  


Ціна: 90 грн м2
ID: 4407
Оренда офісів у Львові (Личаківський район)
оренда офісу львів, оренда офісу під науково-дослідницьку роботу у львові, оренда офісів під проектно-конструкторські роботи у львові, оренда офісу під рекламну діяльність у львові.

ОФІСИ ДЛЯ ПРОГРАМІСТІВ У ЛЬВОВІ

Приміщення загальною площею 40 м2, зроблено якісний євроремонт, шостий поверх, є усі комунікації, інтернет, цілодобовий доступ, цілодобова охорона, у приміщенні підлога з ламінату, офісне приміщення розташоване у сихівському районі львова.   За


Ціна: 170 грн м2
ID: 4406
Оренда офісного приміщення у Львові по Стрийській
оренда офісу львів стрийська, оренда офісу під учбово-методична діяльність у львові, оренда офісів під створення та реалізація програмно-технічної продукції у львові.

ОРЕНДА ПРИМІЩЕННЯ ПІД ОФІС У ЛЬВОВІ

Приміщення офісу загальною площею 16 м2, в приміщенні зроблено ремонт, є парковка для авто, цілодобова охорона, є всі комунікації, підлога в офісі з ламінату. висота приміщення 2,6 метри, офіс розташований у франківському районі львова.   За


Ціна: 90 грн м2
ID: 4404
Оренда офісу у Львові по вул. Стрийська
офіс оренда львів стрийська, оренда офісусу під послуги в сфері представництва інтересів іноземних громадян, підприємств та банків у львові.

ОРЕНДА ОФІСНОГО ПРИМІЩЕННЯ НА СТРИЙСЬКІЙ

Приміщення загальною площею 35 м2, є усі комунікації, поруч з податковою, зроблено гарний євроремонт, другий поверх, на підлозі дорогий ламінат, автономне опалення в корпусі, коридорна система, санвузел на поверсі, офіс розташован у франківському районі львова.  


Ціна: 220 грн м2
ID: 4400
Оренда офісів у Львові (Сихівський район)
офіс оренда львів зелена, оренда офісів під послуги в сфері представництва інтересів іноземних громадян, підприємств та банків у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ

Оренда офісного приміщення загальною площею 350 м2, четвертий поверх, два входи, зроблено якісний євроремонт, оптоволоконний інтернет, парковка для авто, підлога в офісах з плитки, на поверсі є санвузел, сигналізація, власна компактна кухня з меблями.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 4393
Оренда офісу у Львові (Личаківський район)
оренда офісів львів у личаківському районі, оренд офісних приміщень під послуги в сфері громадського харчування, оренда офісів під збір, виробництво, переробка та реалізація лікарських рослин у львові

ОРЕНДА ОФІСУ У ЛИЧАКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Приміщення загальною площею 240 м2, третій поверх, зроблено ремонт, зручне планування кімнат, є своя рецепція, опалення, цілодобова охорона, підлога у приміщенні покрита лінолеумом, в приміщенні є власний санвузел, висота приміщення 3 метри.  


Ціна: 130 грн м2
ID: 4392
Оренда офісів у Львові для програмістів
оренда офісних приміщень цілим поверхом, оренда офісів під послуги в сфері антикваріату, мистецтва, оренда офісів у центрі під мистецьку діяльністьу львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ ВЕЛИКИМИ ЗАЛАМИ

Приміщення загальною площею 220 м2, є усі комунікації, санвузел, опалення, цілодобова охорона. додаткові кімнати для менеджерів, є можливість перспективи розширення на додаткову площу.   За детальною інформацією звертайтес


Ціна: 250 грн м2
ID: 4391
Оренда офісів у Львові на Сихові
оренда офісів львів сихів, оренда офісу під виготовлення програмного забезпечення обчислювальної техніки, оренда приміщень для програмістів у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ ПРЕМІУМ КЛАСУ

Оренда офісних приміщень площею по 40 м2, другий поверх, є усі комунікації, парковка для авто, цілодобова охорона, в офісному приміщенні наливна підлога, в усіх кімнатах прозорі двері, сучасне опалення, розташоване офісне приміщення в сихівському районі львова.  


Ціна: 120 грн м2
ID: 4390
Оренда офісу у Львові по Городоцькій
оренда офісів львів городоцька, оренда приміщень під організацію музеїв, та надання супутніх послуг у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЗАЛІЗНИЧНОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення загальною площею 22 м2, у приміщенні зроблено ремонт, перша лінія, є парковка, цілодобова охорона. опалення, на підлозі в офісі ковролін, є кондиціонер, жалюзі на вікнах, при вході охорона, приміщення офісу розташоване у залізничному районі львова.  


Ціна: 160 грн м2
ID: 4385
Оренда офісу у Львові на Богдана Хмельницького
оренда малих офісів у львові, оренда офісу під перекладацькі послуги у львові, оренда офісів під курси іноземних мов у львові, оренда приміщень під курси різноманітні види.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення загальною площею 18 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, є опалення, другий поверх, парковка для авто, є усі комунікації, цілодобова охорона.   За детальною інформацією звертайтесь по тел


Ціна: 160 грн м2
ID: 4384
Оренда офісу у Львові по Зеленій
оренда офісу по зеленій у львові, оренда офісу під збір, обробку та розповсюдження інформації та статистики у львові, оренда комерційної нерухомості у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ ЛЬВІВ ЗЕЛЕНА (СИХІВСЬКИЙ РАЙОН)

Офісне приміщення загальною площею 16 м2, у приміщенні є меблі, другий поверх, є опелення, інтернет, світло, охорона, приміщення мансардного типу    


Ціна: 300 грн м2
ID: 4188
Оренда офісу у Львові по вулиці Шота Руставелі
оренда офісів львів центр, оренда офісів під надання послуг в сфері зв’язку, оренда офісу під обслуговування сервісними центрами для населення у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ ПО ВУЛИЦІ РУСТАВЕЛІ

Офісне приміщення закритого типу загальною площею 80 м2, двома кімнатами, два вікна на фасад, чотири у двір, є домофон, автономне опалення, зроблено євроремонт, маленька кухня, санвузел.   За детальною інформацією звертайтесь по


Ціна: 120 грн м2
ID: 3779
Оренда офісу у Львові по вул. Стефаника
оренда офісів львів стефаника, оренда приміщення під офіс для юридичних послуг та консультацій у львові, оренда офісів під натаріусів у львові, оренда офісу під юридичні кантори у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ В ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення по вул. Стефаника у Львові загальною площею 46,8 м2, окремий вхід в офіс, вікна в двір, приміщення у два рівня, євроремонт, сигналізація, бак на воду, підігрів підлоги. Житловий фонд.   За детальною інформаціє


Ціна: 170 грн м2
ID: 3670
Оренда офісу в центрі Львова
оренда офісів у львові центр, оренда офісів під послуги в сфері експорту робочої сили у львові, оренда офісів для надання консультацій у сфері іміграції у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ ЦЕНТР МІСТА

Офісні приміщення на п'ятому поверсі офісного комплексу, є сучасний ліфт, приміщення мансардного типу, загальний метраж 35 м2, цілодобова охорона, є інтернет, телефон.   За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-7


Ціна: 120 грн м2
ID: 3667
Оренда офісу Львів по вул Луганській
оренда офісу львів луганська, оренда офісу під консультації з купівлю за кордоном та на внутрішньому ринку транспортних засобів, а також їх реалізація у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ У ЛЬВОВІ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ

Офісне приміщення загальною площею 103 м2, перший поверх, три кімнвти, сучасний ремонт, сигналізація, охорона, парковка для авто, оптиковолоконний інтернет, телефон.    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (


Ціна: 170 грн м2 з комунальними
ID: 3666
Оренда офісів Львів: центр
оренда офісів у центрі львова, оренда офісу під операторів з перевезення вантажів та пасажирів на території України, держав СНД та країн Балтії, Західної Європи, Азії.

ОРЕНДА СУЧАСНОГО ОФІСУ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Офісне приміщення на четвертому поверсі, загальна площа 54 м2, з двох кімнат 10 та 44 м2, у приміщенні зроблено ремонт, є сучасний ліфт, центральна частина міста, цілодобова охорона.   За детальною інформацією звер


Ціна: 165 грн м2
ID: 3663
Оренда недорогого офісу по Джорджа Вашингтона
оренда маленького офісу у львові, оренда офісу під відкриття пунктів обміну валюти, здійснення операцій з іноземною валютою та виробами з дорогоцінних металів і каменів у львові

ОРЕНДА МАЛЕНЬКИХ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЛЬВОВІ

Приміщення на четвертому поверсі загальною площею 12 м2, мансардного типу, є усі комунікації, опалення, зроблено євроремонт, парковка для машин, цілодобова охорона.    За детальною інформацією звертайтесь


Ціна: 180 грн м2 з комунальними
ID: 3661
Оренда офісів Львів по Джорджа Вашингтона
оренда офісів у львові з ремонтом та опаленням, оренда офісу під розробка, виготовлення, монтаж і технічне обслуговування засобів і систем охоронної сигналізації; збирання інформації; навчання та підготовка працівників охорони об’єктів, особистої охорони та секретарів-охоронців у львові

ОРЕНДА ДЕШЕВИХ ОФІСІВ У ЛЬВОВІ

Оренда офісного приміщення на третьому поверсі загальною площею 20 м2, у приміщенні зроблено євроремонт, парковка для авто, інтернет, телефон, санвузел на поверсі.    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745


Ціна: 800 $
ID: 3659
Оренда офісів Львів у центрі
оренда офісів у львові по виговського, оренда приміщення під організація та проведення культурно-видовищних та спортивних розважальних програм, конкурсів, фестивалів у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЦЕНТРІ ЛЬВОВА

Оренда офісного приміщення на першому поверсі під нотаріуса, загальна площа 63 м2, у приміщенні три кімнати, кухня, туалет, зроблено євроремонт, є охоронна сигналізація, автономне опалення.    За детальною інформацією звертайт


Ціна: 130 грн м2
ID: 3658
Оренда офісу у Львові на Сихові
оренда офісів львів сихів, оренда офісів у львові під послуги по купівлі-продажу і обміну нерухомого майна, в тому числі торговельно-посередницькі, консалтингові, експертні, консультаційні, інформаційні, представницькі, сервісні, транспортні, побутові, комунальні, дилерські, брокерські, юридичні, маркетингові, інжинірингові та інші.

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ НА СИХОВІ

Оренда офісного приміщення на другому поверсі, загальною площею 20 м2, у приміщенні зроблено ремонт, парковка для авто, цілодобова охорона.    


Ціна: 55 грн м2
ID: 3657
Оренда офісу Львів по Зеленій
оренда офісів у львові зелена, оренда офісів під надання на договірних засадах фінансових коштів, ноу-хау та інших об'єктів інтелектуальної власності, майна і різних майнових і немайнових прав громадянам і юридичним особам.

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ ПО ЗЕЛЕНІЙ

Оренда офісного приміщення з двох кімнат, загальною площею 40 м2, офіс мансардного типу, цілодобова охорона, парковка для авто, зручна транспортна розв'язка.    


Ціна: 100 грн з комунальними
ID: 3655
Оренда офісу у Львові по Зеленій
оренда офісів львів з опаленням, оренда офісу під послуги в сфері санаторно-курортного обслуговування у львові

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ НА ЗЕЛЕНІЙ

Оренда офісного приміщення по вулиці Зелена, загальна площа 28 м2, другий поверх, у приміщенні зроблено ремонт, є парковка, охорона території, інтернет, телефон.    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748


Ціна: договірна
ID: 3654
Оренда офісу Львів вул. Городоцька
оренда офісів у львові городоцька, оренда офісу для придбання за власні та залучені, в тому числі кредитні, кошти засобів виробництва, об’єктів нерухомості, техніки, транспортних засобів, обладнання і запасних частин для передачі їх в оренду або лізинг у львові

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ У ФРАНКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

Оренда офісного приміщення загальною площею 45 м2, вікна виходять на Городоцьку, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, є інтернет, телефон.    


Ціна: договірна
ID: 3653
Оренда офісного приміщення по Городоцькій
оренда офісу у львові городоцька, оренда офісів під комерційна діяльність, оренда офісів під операції з купівлі-продажу нерухомого майна, операції з нерухомістю, в тому числі, здавання в найм (оренду) квартир, будинків, та іншого нерухомого майна у львові

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ З ОКРЕМИМ ВХОДОМ

Офісне приміщення загальною площею 250 м2, третій поверх, великий зал, три кімнати, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, є інтернет, телефон.     


Ціна: 130 грн м2
ID: 3652
Оренда офісу у Львові по вул. Городоцька
оренда офісів у львові з меблями по городоцькій, оренда приміщень під здійснення операцій з векселями та іншими цінними паперами, які засвідчують відносини позики, в тому числі їх придбання, відчуження різними способами, операції з цінними паперами у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ПО ВУЛИЦІ ГОРОДОЦЬКІЙ

Оренда офісного приміщення загальною площею 24 м2, другий поверх, будівля на першій лінії, є парковка для авто, в офісі зроблено ремонт, опалення електричне, є власний лічильник на електрику.    За детальною інфо


Ціна: 220 грн м2
ID: 3651
Оренда офісу по Зеленій окремим блоком
оренда офісів львів зелена під програмістів, оренда офісу під розроблення і реалізація інвестиційних та інноваційних проектів для забезпечення потреб господарства у високоефективній техніці та обладнанні, інвестування в інноваційні (техн.) парки у львові

ОРЕНДА ОФІСНОГО ПРИМІЩЕННЯ У ЛЬВОВІ

Офісні приміщення загальною площею 150 м2, третій поверх, зроблоно евроремонт, парковка для авто, охорона будинку, в приміщенні є маленька кухня, санвузел.    


Ціна: 150 грн м2
ID: 3643
Оренда офісу Львів: вул. Городоцька
оренда офісів львів городоцька район мотозаводу, оренда офісів під інвестування власних чи залучених коштів у будівництво об’єктів як на території України, так і за кордоном у львові

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ ПЕРШИЙ ПОВЕРХ

Офісне приміщення загальною площею 40 м2, перший поверх, у приміщенні зроблено ремонт, цілодобова охорона, пластикові вікна, шикарний ремонт в коридорі.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 7


Ціна: 170 грн м2
ID: 3641
Оренда офісів у Львові: бічна вул. Чорновола
оренда офісів львів чорновола, оренда офісів під сприяння в працевлаштування непрацюючих громадян як на Україні, так за кордоном у львові

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БІЛЯ ЦЕНТРУ ЛЬВОВА

Оренда офісу з двох кімнат загальною площею 27 м2, в офісі зроблено ремонт, опалення, третій поверх, біля комплексу парковка для авто, охорона    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0


Ціна: 100 грн м2
ID: 3636
Оренда офісу Львів: по вулиці Зелена
оренда офісів львів зелена, оренда офісу під розробку, впровадження обслуговування та постачання засобів комп’ютерної техніки, програмних продуктів, обчислювальної, множинної та іншої оргтехніки, комплектуючих та витратних матеріалів, в тому числі їх продаж у львові

ОРЕНДА ОФІСУ АВТОНОМНИМ БЛОКОМ

Офісне приміщення загальною площею 100 м2, окремий вхід, єлектронні замки на карточку, офісні приміщення від 15 м2, коридорна система, у приміщенні зроблено євроремонт, дубовий паркет, є опалення, охорона, парковка для авто.    


Ціна: 200 грн м2 з комунальними
ID: 3635
Оренда офісу Львів: по Чорновола
оренда офісів львів чорновола, оренда приміщення для офісу під послуги в сфері дозвілля, шоу-бізнесу, готельного господарства у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ З ГАРНОЮ ПАНОРАМОЮ

Оренда офісного приміщення з трьох суміжних кімнат, загальною площею 54м2, в кімнатах зроблено ремонт, є парковка для авто, цілодобовий доступ до приміщення, санвузел на поверсі.    За детальною інформацією звертайте


Ціна: 100 грн м2
ID: 3617
Оренда офісного приміщення Львів: окремим блоком
оренда офісів у львові з ремонтом та опаленням, оренда офісів під будівельну компанію яка займається Знесенням та підготовчі роботи на будівельному майданчику, Електромонтажні, водопровідні та інші будівельно-монтажні роботи, Роботи із завершення будівництва, Інші спеціалізовані будівельні роботи у львові

ОРЕНДА ЕЛІТНИХ ПРИМІЩЕНЬ ПІД ОФІС У ЛЬВОВІ

Приміщення з окремим входом загальною площею 170 м2, третій поверх, у приміщенні є меблі, два санвузла - один загальний на офіс, другий у кабінеті директора, є два каміна, опалення, інтернет, охорона, парковка для авто.    


Ціна: 200 грн м2
ID: 3214
Оренда офісних приміщень по Чорновола
оренда офісу львів чорновола, оренда офісу під оптову та роздрібну торгівлю автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонт у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ПО ЧОРНОВОЛА

Офісне приміщення з трьох кімнат площею 54 м2, четвертий поверх, є ліфт, парковка для авто, опалення, інтернет, телефон    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 


Ціна: 140 грн м2
ID: 3211
Оренда офісних приміщень по вулиці Кульпарківська
оренда офісів у львові кульпарківська, оренда офісу у львові під поштова та кур'єрська діяльність яка включає поштову та кур'єрську діяльність, таку як виймання, перевезення та доставка листів і посилок на різних умовах у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ ПО ВУЛИЦІ КУЛЬПАРКІВСЬКА

Офісне приміщення загальною площею 26 м2, другий поверх, є опалення, парковка для авто, інтернет, телефон, євроремонт, охорона в ночі.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 


Ціна: 150 грн м2
ID: 3202
Оренда офісу Привокзальна
оренда офісів львів привокзальна, оренда офісу під діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, постачання готових страв, обслуговування напоями. у львові.

ОРЕНДА ОФІСНОГО БЛОКУ ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ

Офісні приміщення на третьому поверсі загальною площею 160 м2, в офісах зроблено ремонт, окремий вхід, санвузел, кабінети різної площі, парковка для авто, цілодобова охорона, автономне опалення    За детальною інформаці


Ціна: 80 грн м2 комунальні окремо
ID: 3197
Оренда офісного блоку район Привокзальної
оренда офісів львів привокзальна, оренда офісів під виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм, видання звукозаписів у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ НА ПРИВОКЗАЛЬНІЙ

Приміщення загальною площею 42 м2, третій поверх, два кабінета, власна кухня, власний санвузел, опалення, інтернет, телефон, парковка для авто, цілодобова охорона    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745


Ціна: 200 грн м2
ID: 3192
Оренда офісного комплексу по вулиці Промисловій
оренда офісів львів промислова, оренда офісних пріщень під діяльність у сферах права та бухгалтерського обліку у львові

ОРЕНДА СУЧАСНОГО ОФІСНОГО КОМПЛЕКСУ

Офісний комплекс у два поверха загальною площею 600 м2, в приміщеннях зроблено дизайнерський ремонт, натяжні стелі, усе нове, є усі комунікації, додатково є склади загальною площею 700 м2 парковка для авто, цілодобова охорона, інтернет, телефон, автономне опалення. &n


Ціна: 120 грн м2
ID: 3187
Оренда офісів по вулиці Городоцька
оренда офісів у львові городоцька, оренда офісів під діяльність охоронних служб та проведення розслідувань у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ

Офісні приміщення площею від 35 м2, у приміщеннях зроблено ремонт, є опалення, цілодобова охорона, санвузел на поверсі.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-745-0 


Ціна: 170 грн м2
ID: 3184
Оренда офісів ближній центр
оренда офісу львів центр, оренда офісу під діяльність у сфері творчості, мистецтва та розваг, офісні приміщення для функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, оренда офісу під діяльність у сфері спорту, організування відпочинку та розваг у львові.

ОРЕНДА ОФІСІВ ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ У ЛЬВОВІ

Офісні приміщення на третьому поверсі загальною площею 800 м2, коридорна система, є ліфт, санвузли, в усіх кабінетах зроблено євроремонт, кабінети по 20 - 30 м2, двері з коридора на карточку, два окремих виходи, проведені мережі телефонів, інтернет, цілодобова охоро


Ціна: 130 грн м2 плюс комунальні
ID: 3183
Оренда офісного приміщення по Зеленій
оренда офісів львів зелена, оренда офісів під діяльність громадських організацій, офіси під діяльність домашніх господарств як роботодавців для домашньої прислуги у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ З СУМІЖНИМИ КІМНАТАМИ

Офісне приміщення загальною площею 45 м2, дві суміжні кімнати з окремим входом до кожної, четвертий поверх, цілодобова охорона, вікна на вулицю Зелену     За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-74


Ціна: 170 грн плюс комунальні
ID: 3180
Оренда офісу по вулиці Зелена
оренда офісів львів зелена, оренда офісів під діяльність із лікування тварин і контролю за станом сільськогосподарських тварин і тварин-домашніх улюбленців у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ У ЛЬВОВІ

Офісне приміщення на другому поверсі офісного комплексу, загальна площа приміщення 40 м2, дві кімнати та кладовка, у приміщенні зроблено євроремонт, є усі комунікації, санвузел на поверсі, інтернет, телефон.    


Ціна: 155 грн м2
ID: 3030
Оренда офісів у Львові на Сихові
оренда офісів львів сихів, оренда офісу у львові під діяльності з наукових досліджень і розробок: фундаментальні дослідження: наукова теоретична та (або) експериментальна діяльність, спрямована на одержування нових знань про закономірності розвитку природи, суспільства, людини, їх взаємозв'язку, без будь-якої конкретної мети, пов'язаної з використанням цих знань; прикладні дослідження: роботи, спрямовані на одержування нових знань із метою практичного їх використання, а також для розроблення технічних нововведень; експериментальні розробки: систематична діяльність, яка спирається на наявні знання, придбані в результаті досліджень і/чи практичного досвіду, спрямована на виробництво нових матеріалів, продуктів чи пристроїв, впровадження нових процесів, систем та послуг чи значне удосконалення тих, що вже випускалися або були введені в дію.

ОРЕНДА ОФІСІВ НА СИХОВІ РІЗНОЇ ПЛОЩІ

 Оренда приміщення в офісному центрі площею від 20 до 190 кв.м. Складвід 60 кв.м. Новобудова, на Сихові, нежитловий фонд. Зручне транспортне сполучення ,недалеко центральна частина міста.Всі комунікації в т.ч: телефон,інтернет, пожежна сигналізація, парковка.Під офіс, предста


Ціна: 220 грн м2 з комунальними
ID: 3003
Оренда офісу на площі Привокзальній
оренда офісу львів привокзальна, оренда офісів під проведення рекламних компаній і розміщення реклами у періодичних виданнях, газетах, на радіо й телебаченні або в інших засобах масової інформації, а також розроблення демонстраційних поверхонь і сайтів у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ - РАЙОН ПРИВОКЗАЛЬНОЇ

Оренда офісного приміщення на першому поверсі, загальною площею 35 м2, два кабінети, евроремонт, охорона, меблі частково, парковка для авто      


Ціна: 75 грн м2 з комунальними
ID: 2998
Оренда офісного приміщення у Львові: Зелена
оренда офісів львів зелена, оренда офісу під консультаційні послуги та допомогу компаніям та іншим організаціям з питань управління, стратегічного й організаційного планування; фінансового планування та планування бюджету; маркетингових цілей та політики; кадрової політики, встановлення порядку та планування; планування виробництва; забезпечення контролю.

ОРЕНДА ОФІСУ З МЕБЛЯМИ У ЛЬВОВІ ПО ЗЕЛЕНІЙ

Офісне приміщення на першому поверсі, дві кімнати, площа 35 м2, є можливість додати ще одну кімнату 15 м2, цілодобова охорона, інтернет, телефон, парковка    За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-


Ціна: 12 $ м2
ID: 2936
Оренда офісного приміщення на пл. Петрушевича
оренда офісів у львові петрушевича, оренда офісів під надання архітектурних, інженерних послуг, послуг із розроблення креслень, послуг з нагляду за будівництвом, геодезії, картографії у львові.

ОРЕНДА У ЛЬВОВІ ОФІСУ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ 

Оренда офісного приміщення двома кімнатами, є можливість розширення до 5 кімнат, вхід з під'їзду, вікна на фасад, автономне опалення, парковка для авто, можливий варіант з меблями.   За детальною інформацією зверта


Ціна: 250 $
ID: 2935
Оренда офісу у Львові по Чорновола
оренда офісів у львові чорновола, оренда офісу під забір, очищення та постачання води у львові.

ОРЕНДА ОФІСУ З ФАСАДНИМ ВИХОДОМ НА ЧОРНОВОЛА

Офісне приміщення площею 25 м2, у приміщенні зроблено гарний євроремонт, автономне опалення, парковка для авто, вікна та вхід на магістральну вулицю.     За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-7


Ціна: 220 грн м2
ID: 2911
Оренда офісних приміщень по вул. Червоної Калини
оренда офісів у львові довгостроково, оренда офісу під виробництво меблів і подібних виробів із будь-яких матеріалів, крім каменю, бетону та кераміки. Процеси, які використовують у виробництві меблів, являють собою стандартні методи підбору матеріалів і складання частин, у т.ч. різання, пресування та ламінацію. Проектування меблів враховує як естетичні, так і функціональні характеристики, що є важливим аспектом процесу виробництва меблів.

ОРЕНДА ОФІСІВ ЦІЛИМ ПОВЕРХОМ ДЛЯ ПРОГРАМІСТІВ

Здаються в оренду офісні приміщення розташовані на другому повесі загальною площею 220 м.кв та на третьому поверсі загальною площею 200 м.кв. розташовані по вул Проспект Червоної Калини Окремостояча будівля, автономне опалення, цілодобова охорона, своє подвір`я з місцями для паркування, зр


Ціна: 180 грн м2 + комунальні
ID: 2894
Оренда офісів біля МАГНУСУ
оренда офісів у львові центр, оренда офісу під друкування такої продукції, як газети, книги, періодичні видання, бланки, вітальні листівки та інша друкована продукція, а також пов'язані з ним допоміжні види діяльності, такі як палітурна справа, виготовлення друкарських форм і оброблення зображень. Зазначені допоміжні види діяльності включено до цього розділу як інтегральну складову поліграфічної діяльності, а продукція (друкарська форма, переплетена книга, комп'ютерний диск або файл) зазвичай є результатом виконання такої діяльності.

ОРЕНДА ОФІСІВ ПОРУЧ З ОПЕРНИМ ТЕАТРОМ

Офісні приміщення різної площі від 16, 18, 20 м2, третій поверх, парковка для авто, охорона цілодобова, п'ять хвилин до центру, в офісах зроблено євроремонт.    За детальною інформацією звертайтесь по тел.: (067) 748-7


Ціна: 170 грн м2 з комунальними
ID: 2892
Оренда офісу у Львові район Водоканалу
оренда офісів львів зелена, оренда офісу під діяльність із надання телекомунікаційних та інших супутніх послуг, таких як передавання голосових, текстових, звукових або відеоданих. Устатковання, за допомогою якого здійснюють подібну діяльність, може функціювати як на основі однієї технології, так і на основі комбінації декількох технологій.

ОРЕНДА ОФІСІВ У ЛЬВОВІ - БЛИЖНІЙ ЦЕНТР

Офісне приміщення загальною площею 18 м2, перший поверх, в офісі зроблено ремонт, цілодобова охорона, парковка для машин, поруч автобусна зупинка   За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 067 748 745 0
Перейти до сторінки: [1] 2 3 ,всього: 207

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.