“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15205661 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Новини - Торгова нерухомість у Львові

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

Новини торгової нерухомості у Львові

 

 

 

 Чим ближче до центру, тим дорожча оренда магазину у Львові

 

Оренда магазинів у Львові має чіткий розподіл по центральній зоні міста.
Чим ближче до центру, тим дорожча оренда магазинів у Львові. Приміщення, котрі здаються в оренду, класифікуються по різних параметрах: наприклад, прохідність людей за одну годину (чим більша кількість людей, тим дорожча орендна плата), крім цього, враховується наявність вітрин, престижність ремонту, наявність усіх комунікацій автономного опалення. Як правило, орендарі завжди переробляють ремонт у орендованих приміщеннях за свій кошт та на власний смак. Чим престижніша фірма, тим „крутіший” дизайнерський ремонт.
Вартість оренди таких приміщень коливається від 50$ до 120$ за 1 м2 у Львові.

Є ще друга категорія приміщень магазинів - називається „у ближньому центрі”. Ці магазини розташовані на бічних вулицях міста Львова. На цих вулицях значно менший рух людей за одну годину. У таких магазинах і ремонти подешевше і ціни на них менші. Діапазон цін на такі приміщення - від 15$ до 40$ за один метр квадратний.

Найдешевший варіант - оренда магазинів у Львові на тупікових вулицях (в основному це продуктові точки, цінова політика на них коливається орієнтовно від 60 до 100 грн м2).

Найпоширеніший вид оренди магазинів у Львові - це на базарах та у торгових комплексах. Тут ціни коливаються від 60 до 120 грн за м2, але кількість потенційних покупців значно більша, ніж на тупікових вулицях за ті самі гроші.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Як вибрати магазин в оренду у Львові

 

Багато бізнесменів зіштовхуються з дилемою: як та за якими параметрами обрати собі магазин в оренду у Львові? Розпочинається усе, в першу чергу, від розрахунку бізнес-плану.
Перед тим як розпочати пошук магазину в оренду у Львові потрібно прорахувати наскільки велика конкуренція аналогічних магазинів із подібною продукцією в тому чи іншому районі.. По-перше, усі магазини поділяються на категорії. Одні на великі , середні, маленькі, по-друге, на престижні, середнього класу та звичайні. На кожну з цих категорій є ряд своїх характеристик. Наприклад, найдорожчі магазини в оренду у Львові знаходяться у центрі міста. Трохи дешевше – ближній центр міста, та взагалі відносно дешева оренда магазинів - на відділених вулицях. Ціна за оренду магазину переважно вимірюється кількістю людей, які проходять або заходять у цей магазин за одну годину . Такі місця називаються прохідними. Та, відповідно, ціна діаметрально протилежно зменшується, якщо у магазин заходить за годину дуже мала кількість потенційних покупців. 
Звісно, універсальної формули на підбір за усіма параметрами не існує. Але все ж таки деякі методи підбору є. 
По-перше, магазини треба шукати одночасно декілька варіантів у різних районах міста чим більше тим краще - 
По-друге, треба поцікавитись у сусідів, які орендують магазини поруч в тому чи іншому районі скільки вони платять орендну плату на місяць за аналогічний магазин: цей аргумент зекономить вам гроші при торгівлі з власником за оренду магазину у Львові.
По-третє, вибравши з декількох варіантів найкращій – ставтесь прискіпливо до документів.
Найкращий варіант - проконсультуйтесь з юристом або нотаріусом. Тому що, як правило, у таких угодах завжди закладаються «підводні камені» не на вашу користь, а потім випливає що на наступний місяць оренди ви маєте платити на 30% більше, або після того як ви зробите ремонт у магазині вас можуть за два дні попередити про виселення та розірвати угоду в односторонньому порядку і так далі.
Усі ці складності можна спростити звернувшись до агенства комерційної нерухомості у Львові, яке спеціалізується на таких об’єктах та завжди володіє ситуацією на ринку нерухомості у Львові, порадить вам найкращій та відносно найвигіднійший варіант нерухомості, яку ви шукаєте, надасть юридичну консультацію та відкоригує угоду, щоб ви могли у майбутньому спокійно спати. У деяких агенств на моніториг комерційної нерухомості у Львові ідуть роки, тому кожен має займатись своєю справою професійно. 
Та завжди треба пам’ятати народну приказку про те, що скупий завжди платить удвічі більше.

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.