“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684654 сторінок
Спеціальна пропозиція Оренда та продаж нерухомості у Львові та Львівській області --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Продаж, купівля, оренду та обмін нерухомості у місті та області --- Купити нерухомість у Львові --- Львівська нерухомість --- Оренда, Продаж, Обмін нерухомості у Львові --- Купівля нерухомості у Львові, Львівська нерухомість, Львів нерухомість у Львові --- нерухомість у Львові, КОМЕРЦІЙНА нерухомість Львова, обмін на нерухомість у Львові --- Комерційна нерухомість Львів
Фахові поради РІЕЛТОРА у Львові

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

Як правильно зняти квартиру в оренду у Львові

 

 

 

Небагато знайдеться людей, яким, хоча б раз у житті, не доводилося знімати квартиру. Закордонна нерухомість також не є виключенням, там кожна друга молода пара знімає квартиру. Для того, щоб зняти квартиру, може бути безліч самих різних причин.

   Частіше за все, необхідність зняти квартиру у Львові виникає у молодих людей, які створили свою родину, і хочуть жити самостійно, незалежно від своїх батьків. Крім того, квартири знімають у Львові ті люди, які приїжджають у відрядження, або студенти, які приїжджають на навчання з інших міст, і не хочуть жити в гуртожитках.

Якщо у вас виникла така необхідність зняти квартиру у Львові, ви можете зробити це, як за допомогою оголошень у газетах, так і за допомогою спеціальних агентств з нерухомості. Але, слід зауважити, що шукати квартиру у Львові самому, в наші дні, дещо ризиковано, оскільки, зараз існує безліч аферистів, які беруть гроші за оренду квартири у Львові, а потім виявляється, що це були навіть і не господарі цієї квартири, пише ЗАВТРА.

Таким чином, знімаючи квартиру у Львові самостійно, ви можете залишитися і без грошей, і без квартири. Так, що, краще підстрахуватися і знайти квартиру, звернувшись до агенції з нерухомості. І не бійтеся, що в цьому випадку квартира виявиться трохи дорожче, зате у вас будуть офіційні документи, договір, який буде доводити те, що ви, дійсно, зняли квартиру у Львові, оплатили її, і можете нею користуватися протягом усього терміну, зазначеного в договорі .

Крім того, знімаючи квартиру у Львові за допомогою агентства з нерухомості, ви можете висловити всі свої побажання з приводу того, в якому районі ви хотіли б у Львові, який планування і на якому поверсі. І агентство нерухомості, при пошуку підходящої для вас квартири, врахує всі ваші побажання. Ви ж, позбавите себе від необхідності бігати по всьому місту, в пошуках житла, і, головне, ви позбавите себе від ризику, бути обманутим.

Якщо ви знімаєте квартиру у Львовіна тривалий період, то, розповідаючи в агенції з нерухомості свої побажання, ви так само можете звернути увагу агента нерухомості на те, що вам необхідно наявність поруч з будинком, скажімо, дитячого садка чи школи. Такі побажання так само враховуються, коли для вас підшукується у Львові.

Але, навіть якщо ви користуєтеся послугами агенції з нерухомості, яка вам допоможе купити нерухомість, вам все одно необхідно виїхати на місце і подивитися, запропонований вам варіант або варіанти, перш, ніж підписувати договір про оренду. Адже, не виключено, що вам може щось і не сподобається в цій квартирі. Але ж вам, все-таки, в ній жити, і не один день.

Буває таке, що сама квартира вас влаштує повністю, але коли ви побачите двері сусідів, або самих сусідів, вас може щось і не влаштувати. А це дуже важливо, з ким поряд вам належить жити. Так, що, навіть користуючись послугами агентства з нерухомості, не варто купувати кота в мішку, будьте уважні. Адже розірвати контракт потім буде набагато складніше.

Та й гроші свої повністю повернути ви не зможете, оскільки, існує таке поняття, як неустойка. І якщо договір буде розірвано з вашої ініціативи, то вас можуть зобов’язати виплатити цю неустойку, хоча, найчастіше, просто сплачена вами оренда і йде в рахунок цієї самої неустойки.

Якщо ви хочете зняти квартиру в тому ж місті, де і живете, то розпитайте своїх друзів і знайомих про те, в яке саме агентство з нерухомості вам найкраще звернутися. Адже, якщо про роботу будь-якого агентства з нерухомості ви почуєте не дуже хороші відгуки, то, погодьтеся, що ви туди навряд чи підете.

Ну, а з гарними рекомендаціями, вам буде спокійніше, ви будете впевнені, що вам, дійсно, допоможуть знайти саме те, що вас найбільше влаштує. Ви запитаєте, а як же бути, якщо хочеш зняти квартиру в іншому місті, де нікого не знаєш, у кого питати ради в цьому випадку. Все дуже і дуже просто. Є такий помічник, як інтернет.

У наші дні, практично, всі офіційні, надійні фірми, компанії, підприємства, мають свій сайт в локальній мережі інтернет. І агентства з нерухомості не є в цьому відношенні винятком. Вам необхідно скористатися пошуковою системою локальної мережі інтернет, набрати ключову фразу, ну, наприклад, нерухомість в Чебоксарах купити квартиру, або агентство з нерухомості, при необхідності, введіть місто, в якому ви хочете сіяти квартиру, і до ваших послуг будуть усі агентства з нерухомості, які вам потрібні.

Ви зможете прочитати про їхню роботу, подивитися відгуки тих клієнтів, які вже скористалися їх послугами. Мало того, якщо ви виберете потрібне вам агентство з нерухомості, то ви можете зробити замовлення прямо по інтернету, і коли ви приїдете в те місто, де хочете зняти квартиру, то вас вже будуть чекати декілька варіантів. Вам же залишиться лише вибрати той, який вас найбільше влаштує.

Але, як би ви не хотіли зняти квартиру дешевше, все-таки, ніколи не домовляйтеся з незнайомими людьми на вокзалах і в аеропортах. Адже, в більшості випадків, саме так люди і трапляються на вудку аферистів. Адже не дарма ж кажуть, що скупий платить двічі. Краще заплатити агенству з нерухомості, і бути спокійним, що до вас не прийдуть посеред ночі справжні господарі квартири і не виженуть вас на вулицю.

 

 

 

 

 Що потрібно врахувати при оренді офісу у Львові

 При виборі в оренду офісів у Львові варіантів може бути безліч. Ви можете взяти в оренду взагалі пусту будівлю, хоча, в умовах кризи в цілях економії, навпаки, усі великі компанії перебираються у менші офісні приміщення. Переважна більшість компаній бере в оренду частину поверху.
Звідси може виникнути ряд проблем: по-перше, у вас з’являться сусіди, які ведуть якісь бізнес, - зрозуміло, що Вам доведеться з ними познайомитись, тим більше, що ви нічого не знаєте про їх бізнес та їх штат. Досить часто зустрічаються такі випадки як: фінансова установа на одному поверсі з зубопротезним кабінетом. Від того, які сусіди знаходяться поруч з вами, залежить репутація Вашої компанії.
Якщо Ви бажаєте справити гарні враження на своїх клієнтів, то потрібно звернути більшу увагу на своїх сусідів по офісам.
По-друге, як правило, усі компанії беруть офіси в оренду у Львові вже з ремонтом та усіма проведеними комунікаціями, телефонними мережами, та інтернетними лініями.
Ось тут і треба проявити особливу пильність, щоб у Вас не скачували іформацію з Вашого комп’ютера з цієї причини, що Ваша інтернет-мережа не продубльована у сусідньому кабінеті, або не включена у загальну мережу.
Саме через це перед початком заселення в офіс потрібно переробити телефонні лінії та інтернет-мережі заново, також треба приділити увагу на предмет прослуховувальних пристроїв.
В угоді обов’язково потрібно відредагувати той пункт, де іде мова за реконструкцію приміщення, щоб Ви у майбутньому безперешкодно могли поставити тимчасові перегородки, або побілити стіни в інший колір.
Вартує звернути свою увагу на пункт паркування авто не тільки для Вашої компанії, але і для Ваших клієнтів.
Від таких простих порад може залежати успішний розвиток та робота Вашої фірми. Якщо приділити увагу на початковому етапі при оренді офісу у Львові, то в майбутньому Ви уникнете зайвих проблем. 

 

 

 

 

 

Як власникам правильно здати в оренду квартиру у Львові

 

 

Давайте поговоримо про здачу квартири у Львові. Перший крок - оцінка вартості квартири. Зверніться в агентство по допомогу. Ріелтор швидко визначить вартість Вашої квартири (врахуйте, що вона складається з таких параметрів як ступінь віддаленості від центру, престижність району, рівень ремонту, тип будинку та ін.). Не намагайтеся самостійно здати квартиру в оренду, оскільки без допомоги професіоналів Ваша квартира принесе не дохід, а зіпсовані речі, неоплачені квитанції, проблеми з сусідами. Агентство ж допоможе Вам правильно скласти договір, щоб мінімізувати ризики і взагалі виконає всю чорну роботу за Вас. Підготуйте квартиру до приїзду потенційних клієнтів: проведіть генеральне прибирання, заберіть всі реліквії і сімейні цінності. Якщо Ви хочете помітно збільшити дохід від здачі квартири, проведіть ремонт (можна просто косметичний). Отже, після підготовки квартири, крок другий - вибір орендатора. Щоб правильно вибрати орендатора, постарайтеся відмовитися від стереотипного мислення: дівчина порядна і надійніше, ніж чоловік, сімейна пара - кращий варіант, і так далі. Не можна судити про людину, не склавши про нього картини. Тому не полінуєтеся поспілкуватися з потенційним клієнтом, розпитаєте його про життя, роботу, навчання. Перший час після підписання контракту слід дотримуватися правила «довіряй, але перевіряй»: приїжджайте в гості, оглядайте квартиру, поговоріть з сусідами (чи мають вони претензії). Від наймачів з домашніми тваринами краще відмовитися, оскільки товарний вид Вашої квартири згасне на очах (шерсть, запах). Крок третій- складання договору. Пропишіть всі умови мешкання у Вашій квартирі, Вашу відповідальність, обов'язки, відносини з мешканцем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як правильно здати в оренду комерційну нерухомість у Львові

 

 


У Львові є багато власників комерційної нерухомості, яку вони не можуть здати в оренду тривалий час, а саме такої як: склади, офіси, бари, ресторани, магазини, навіть, незважаючи на те, що майже уся ця комерційна нерухомість у Львові виставляється на рекламу наприклад як у такому виданні безкоштовних оголошень газета ВАШ МАГАЗИН у Львові, яку за день переглядає сотні потенційних клієнтів. Причина цього майже завжди та сама - занадто висока ціна оренди на приміщення. Незважаючи на таку ситуацію власники цієї комерційної нерухомості у Львові завзято не знижують її з надією, що от-от їм поталанить і раптово з'явиться клієнт саме на їхнє приміщення магазину, офісу або складу у Львові. Однак на везіння в цьому випадку треба розраховувати найменше. Але криза диктує свої умови та незважаючи на рекламу безкоштовних оголошень як Львівська газета ВАШ МАГАЗИН - нерухомість для тих, хто постійно на цьому бізнесі заробляє гроші настають скрутні часи: правила починають диктувати не власники, а наймачі, тобто орендарі. На сьогоднішній день здати в оренду приміщення комерційної нерухомості у Львові часом так само важко, як і зняти. На даний момент іде мова не за маленькі комерційні приміщення у Львові - на них завжди був та буде попит клієнтів. Інша справа комерційна нерухомість у Львові великих площ в оренду складів офісів та магазинів, орендна плата яких становить за місяць більше 50 тисяч. Якщо ви являєтесь власником саме такої комерційної нерухомості у Львові, здати її в довгострокову оренду без допомоги ріелторської агенції у Львові надто складно, навіть незважаючи на постійну рекламу у Львівській газеті у розділі нерухомість ВАШ МАГАЗИН. Причина проста: станом на сьогодні пропозиція таких комерційних приміщень значно перевищує попит. Тому, по-перше самому важко визначити конкурентну орендну плату за ту чи іншу комерційну нерухомість у Львові, по-друге, так само важко знайти стабільно платоспроможного постійного клієнта. Головна помилка власників впевненість – що вони самі можуть здати свою нерухомість у Львові скориставшись послугами безкоштовними оголошеннями у газеті ВАШ МАГАЗИН у Львові у розділі нерухомість надійно й вигідно та ще й безкоштовно, не заплативши комісійні агенству комерційної нерухомості - базується саме на незнанні ринкової ситуації, тому що рекламна   Львівська газета ВАШ МАГАЗИН немає середніх цін - там хто як собі важає за потрібне такі ціни і виставляє. Ще одна причина - страх звертатися до агенства комерційної нерухомості у Львові пов'язана з відсутністю культури спілкування власників і ріелторів. Власники комерційної нерухомості у Львові не завжди розуміють, за що ріелтори отримують комісійні, а більшість ріелторів не вважають за потрібне задовольнити цікавість власників та роз’яснити їм за що саме вони беруть свої комісійні. Перший крок на шляху до здачі в оренду комерційної нерухомості у Львові- це правильна оцінка ціни оренди приміщення. Визначаючи вартість оренди ціни комерційного приміщення у Львові більшість власників орієнтуються на досвід своїх знайомих, сусідів або на інформацію зі спеціалізованої преси такої як газета ВАШ МАГАЗИН у Львові. Скажімо, власник комерційної нерухомості у Львові подивившись по оголошеннях у рекламному виданні  газета ВАШ МАГАЗИН у Львові визначив, що ціна оренди на склади становить 45 грн м2. Тим часом ціна оренди складів у Львові незважаючи на подібність характеристик приміщень, може бути взагалі не конкурентною, і в кінці усіх спроб це приміщення «зависає». Приклади, коли схожі приміщення у тому самому районі здаються за різною ціною, зустрічаються доволі часто. Наприклад, складське приміщення або магазин можуть відрізнятись між собою умовами заїзду, ремонту, комунікаціями та ще існує безліч факторів, які можуть впливати на вартість оренди складів у Львові. Зважаючи на усі ці фактори, варто звернутись до професіоналів – ріелторів. Кожен фахівець повинен добре знати свою роботу. Ріелтор знає яким чином швидко та надійно здати в оренду Вашу комерційну нерухомість у Львові – адже він отримає комісійні, тому і докладе усіх зусиль. Зазвичай власникам нерухомості у Львові послуги агенції комерційної нерухомості у Львові нічого не коштують. Але в умовах кризи останнім часом усі ріелтори Львова домовились між собою брати менші комесійні ніж зазвичай, але з обидвох сторін. Одним словом: хто замовляє послугу - той і платить за неї. Може бути таке, що один клієнт звернувся до одного агенства, щоб здати його комерційну нерухомість у Львові в оренду, а другий клієнт звернувся до другого агенства, щоб узяти в оренду приміщення яке він шукає, агенства комерційної нерухомості у Львові знайшли одне одного, але кожне з них бере комісійні зі свого клієнта. Окрім того, досвідчений ріелтор надасть комплекс безкоштовних консультаційних послуг і допоможе правильно укласти договір, що позбавить у майбутьньому і власника приміщення, і орендаря від зайвих клопотів. У кожному разі власник комерційної нерухомості у Львові повинен зрозуміти, що здавання в оренду своєї комерційної нерухомості у Львові - це важка робота. Більша частина успіху залежить від правильного розуміння ситуації на ринку, вибору агентства комерційної нерухомості і активної участі власника неррухомості у процесі. При наявності трьох вказаних складових своєчасна здача в оренду комерційної нерухомості у Львові за ціною, що влаштовує і власника, і наймача буде на сто відсотків найкращим результатом і усі залишаться задоволені.

 

 

 

 

Ріелторський досвід за гроші не купиш

 

Професії ріелтор немає в списку жодного вузу. Ріелтор - це спеціальність, що вимагає знань і навиків, а, отже, необхідне існування установ, що здійснюють підготовку кваліфікованих кадрів. Ріелторська діяльність - це дуже серйозна робота, що вимагає підготовки і постійного вдосконалення, визначених здібностей і величезного досвіду. Це величезний ринок праці. Але до сих пір не існує єдиної системи навчання та підготовки фахівців у цій галузі.

Якими знаннями повинен володіти фахівець з нерухомості?

                                                               психолог

Ріелторську послугу можна умовно поділити на два етапи: продаж послуги та надання послуги. Майже кожен ріелтор може розповісти процедуру оформлення угоди, які документи необхідно зібрати, куди піти і скільки буде коштувати оформлення. Але для того, щоб клієнт, отримавши консультацію ріелтора, не пішов вирішувати своє житлове питання самостійно, необхідно продати йому ріелторську послугу. Тобто переконати клієнта працювати з агентством комерційної нерухомості на основі договору. Дуже важливо вміння надавати послугу, але ще важливіше вміння послугу продавати. Саме тому, в першу чергу, ріелтор  повинен бути психологом. Йому необхідні знання типів особистості клієнтів, потреб клієнтів, навички переконання, навички ведення ділових переговорів і багато інших навичок і знання для того, щоб заслужити довіру клієнта.

                                                                юрист

Ріелторська діяльність з комерційної нерухомості безпосередньо пов'язана з вирішенням юридичних питань та юридичними консультаціями. Оглядаючи квартиру, ріелтор визначає можливість оформлення угоди. Він самостійно переглядає документи на квартиру, тому навіть початковому ріелтору необхідні хоча б самі базові юридичні знання. Як правило, в усіх агентствах з комерційної нерухомості є юрист, який консультує клієнтів з подібних питань, у деяких - юридичний відділ, але жоден юрист не їздить з ріелтором на перегляд об'єкта. Саме тому знання юридичних питань так важливі для ріелтора і ця галузь знань є для нього другим за ступенем важливості.

                                                             економіст


У своїй роботі ріелтор по комерційній нерухомості стикається з питаннями в галузі економіки. Вивчення попиту та пропозиції на ринку нерухомості не менш важливо для ріелтора при роботі з клієнтами, ніж знання психологічних та юридичних основ. Працюючи з продавцем об'єкта, професійний ріелтор  повинен проконсультувати його щодо середньої ціни попиту та середньої ціни пропозиції на аналогічні об'єкти. Для того, щоб проговорити з продавцем зразкові терміни продажу об'єкта, ріелтору необхідно вміння прогнозувати тривалість процесу продажу з урахуванням темпу зростання цін на комерційну нерухомість і впливу сезонності на деякі типи об'єктів. Тільки професійний ріелтор може визначити чинники, що впливають на рентабельність інвестиційного проекту, такі як якість місця розташування, якість проекту, якість керуючої компанії, репутація забудовника, ступінь готовності будівництва, передбачувана якість користування майбутнього об'єкта, взаємозв'язок якості проекту, місця розташування і ціни об'єкта. Клієнти, які звертаються в агентство, хочуть співпрацювати з професіоналом, з людиною, що має знання в сфері комерційної нерухомості та суміжних областях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.