“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684724 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Новини - Офісна нерухомість у Львові

 

Оренда офісу Львів на першому поверсі

 


Саме зараз на весну усі компанії та фірми почали підшукувати офісні приміщення на першому поверсі, розглядаються усі варіанти, більшість фірм шукають оренду офісу у Львові на першому поверсі, тому що є велика ймовірність, що «випадкові» клієнти будуть заходити саме до них, переважна більшість - це фірми які займаються юридичними послугами, банківські установи, туристичні агентства, та ряд інших фірм, які напряму залежать від грамотно розташованого офісу на першому поверсі з фасадної частини будівлі. В даному випадку ціни на такі офісні приміщення станом на початок 2011 року коливаються залежно від місця розташування, наприклад: центр міста може сягати 600 грн м2, а ось на бічних вулицях, так званий ближній центр, ціни набагато менші - в районі 200-300 грн за 1 м2, у віддалених районах міста по магістральним вулицям оренда офісу у Львові становить в межах від 100 до 200 грн за 1 м2. Найцікавішим є те, що на початок 2011 року попит на одне місце – оренду офісу у Львові на першому поверсі - черга з 4-х клієнтів, хоча ще не так давно (півроку тому) була зворотня ситуація: чотири офіси на одного клієнта. 
Усе змінюється та, схоже, що бізнес у Львові поновлює свої попередні оберти.


 

 

 

 

Сучасна класифікація офісів у Львові “A”,”B”,”C”,”D”, за 2010 рік.

 

 

У Львові серед фахівців по нерухомості існує стандарт розподілу офісних приміщень на категорії. По європейських стандартах офісних категорій є чотири: це офіси класу “A”,”B”,”C”,”D”, інколи до цих категорій додають знаки – або +, що означає недоліки або переваги офісних приміщень.

Офісні приміщення категорії “А” – це приміщення, побудовані „з нуля”, які розташовані у зручних бізнес-кварталах міста, площа якого становить понад 6000 м², в яких запроектовані сучасні мережі, автономне електропостачання, найкращі системи вентиляції офісних приміщень, сучасний дизайн, безшумні ліфти, обов’язкова наявність рецепції в холі, наявність ресторану, банківських установ та конференцзал, підземний паркінг для машин та багато інших переваг.
У Львові є декілька таких бізнес-центрів, але, на жаль, фінансова криза в Україні не дала можливості їм запрацювати на 100%. Тому вони дотягують ледь-ледь до категорії „В”.
Ціновий діапазон офісів категорії “А” у Львові становить за 2010 рік в межах від 90 до 120 грн за 1 м².

Офісні приміщення категорії “В” у Львові мають відповідати наступним стандартам. По-перше, це приміщення, котрі реконструйовані під сучасний бізнес-центр у Львові та загальна площа яких повинна становити не менше ніж 5000 м².
По-друге,
бізнес-центри категорії „В” повинні нічим не поступатись офісним центрам у Львові категорії “А”, крім того що в них переважно немає підземних паркінгів, та менш сучасний зовнішній дизайн, але всередині вони обладнані не гірше ніж бізнес-комплекси категорії “А” та відповідають усім європейським стандартам.
У Львові офісних комплексів, які відповідають категорії “В” можна нарахувати з десяток
Ціни на оренду офісів у цих комплексах у Львові категорії “В” коливається в середньому від 80 до 100 грн. за 1 м².


До категорії “С” слід віднести офісні приміщення, які реконструйовані з колишніх гуртожитків та адмінбудівель підприємств у Львові, ці приміщення переважно коридорної системи, в таких будівлях дизайн фасаду не зроблений взагалі.
Офіси без системи вентиляції, радянські ліфти, відсутність рецепції, старі інженерні комунікації, за паркомісця для машин взагалі не доводиться говорити.
Оренда офісів у Львові категорії “С”  не перевищує 80 грн. за 1 м².


Офісні приміщення категорії “D” не попадають в жодну з вищенаведених категорій.
Переважно це офісні приміщення, котрі знаходяться при
складах, базах та виробничих територіях у Львові. Оренда офісів у Львові категорії “D” користується попитом у людей, котрі прив’язані до торгівлі та виробництва у Львові. Ціни на оренду офісів у Львові категорії “D” коливаються від 45 до 60 грн. за 1 м².


 

 

 

 

Оренда офісів у Львові - моніторинг цін за 2010 рік.

 

На сьогоднішній день такий сегмент ринку як оренда офісів у Львові свідчить про те, що попитом почали користуватися маленькі офісні приміщення. Ціни на оренду маленьких офісів у Львові коливаються залежно від місця розташування та умовами, які пропонуються власниками.
Так, у 2010 році середня ціна на оренду офісів у Львові, які переважно розташовані у колишніх гуртожитках, базах та адмінбудівлях зі звичайним євроремонтом та охороною, яка чергує вночі, орендна плата за користування такими приміщеннями становить 60 грн. за один м2, плюс слід додати 8 - 10 грн. за один метр квадратний вартість опалення (звісно, в опалювальний сезон), плюс додатково компенсацію витрат на електропостачання по лічильнику та окремо укласти договір з інтернет-провайдером. Таким чином, середня орендна плата звичайного офісу у Львові ( у різних районах міста) в середньому коливається в межах від 70 до 75 грн. за один метр квадратний.

Чим далі місцезнаходження оренди офісу цього ж сегменту у Львові від центру міста та чим менше в той мікррайон курсують маршрутки та інший громадський транспорт, тим дешевше ціни на оренду таких офісів. Ціни коливаються в межах - від 30 до 50 грн за 1м2. Хоча ці офіси нічим не поступаються по якості та послугам, окрім місцезнаходженням.

Є ще одна категорія - оренда офісів у бізнес центрах Львова або, як їх ще називають, оренда в офісних центрах Львова. На жаль таких бізнес – центрів у Львові дуже мало. Тут ситуація виглядає таким чином, що в одних бізнес-центрах, які не попадають у класифікацію євростандартів ціни залежать від поверху, чим вище поверх тим менше ціни - від 70 грн до 90 грн, в інших бізнес центрах класу “В” у Львові, які, в першу чергу, відповідають європейським стандартам таким як: велика парковка для машин, при вході в бізнес центр рецепція, зручні безшумні ліфти, присутність конферец-залу у будівлі, кафе, ресторану, ціни за оренду коливаються від 90 грн до 120 грн за один м2.

Окрім цих категорій на ринку комерційної нерухомості є ще один сегмент: такий як оренда офісів у Львові в окремих приватних будівлях, які обладнані під окрему комерційну фірму. Такі бізнес будівлі, як правило, обладнані у затишному англійському або європейському стилі, що передбачає майже у кожному кабінеті камін, лакований паркет, дубові двері, кухню, кімнату відпочинку, гаражні автомобільні бокси, автономне опалення та ще багато різних переваг, які створюють індивидуальний стиль та творчій настрій.
У таких приватних офісних будівлях ціни за квадратний метр можуть коливатись від 120 грн до 200 грн за один м2.

 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.