“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684747 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Новини - Житлова нерухомість у Львові

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 

У Львові побільшало випадків шахрайства серед маклерів, котрі надають своїм клієнтам неправдиву інформацію про оренду квартир

 

 

 

У цьому році побільшало скарг від ошуканих клієнтів, котрі шукають собі в оренду квартиру у Львові, а справа ось у чому: розповідає ошуканий клієнт про те, що на початку року він вирішив знайти в оренду квартиру у Львові, оскільки йому складно щоразу добиратися на роботу із району. Він, як і більшість людей, купив газету Ваш магазин у Львові, та у розділі нерухомість у Львові знайшов пропозиції по оренді квартир у потрібному районі за конкретною ціною. У розділі нерухомость газети Ваш магазин було зазначено, що послугу надають без посередників. Коли він зателефонував по оголошенню у газеті Ваш магазин, стало зрозуміло, що розмова відбувається з посередником. По телефону запевнили, що потрібна квартира в оренду у Львові є і попросили прийти в офіс агенства нерухомості щоб обсудити деталі. Коли замовник прийшов в офіс, то його зустрів «так званий» працівник агенства та повідомив, що потрібно укласти договір і сплатити в агенство нерухомості 250 грн, після проплати нададуть контактні дані господаря помешкання, яке здається в оренду у Львові. Далі, як Ви зрозуміли, як і більшість людей на радостях, що нарешті знайшлось бажане помешкання, замовник розрахувався з менеджером агенства нерухомості та забув підписати папери на надані послуги. 
Замовник отримав номер телефону господаря квартири у Львові. Проте цей власник відмовлявся показати квартиру у Львові через зайнятість «своїми справами». Зрозуміло, що вийшла якась «накладка», але з часом ситуація з’ясувалась, що на даний час вільних квартир немає, але менеджер агенства нерухомості заспокоїв, та пообіцяв на протязі трьох місяців він буде висилати повідомлення з іншими пропозиціями оренди квартир у Львові. При цьому усі ці пропозиції були такими, що клієнтів не влаштовували - або квартира у Львові не в тому районі, або ціна квартири надто висока". 
"Це така собі "пастка", розрахована на людей, які приїжджають до Львова працювати. Ніби дорослі люди, усе розуміємо, але приходиш до гарно облаштованого офісу агенства нерухомості у Львові, де гарний персонал запевняє, що допоможуть. Коли люди розуміють, що це не так, більшість немає ані часу, ані бажання потім витребовувати, подавати до суду за своїх 250 грн. Ця схема спрацьовує, перш за все, через використання психологічного підходу. Клієнт приходить у гарний офіс, фірма вражає сервісом. Недовіри не виникає. Крім цього, 90% людей не знають, яким насправді має бути договір. І на віру підписують його або взагалі не підписують.
 У цій схемі нечесних маклерів спрацьовує ціна послуги 250 грн - це не дуже велика сума, принаймні не така, що люди масово будуть звертатися до суду за її поверненням. Власне на це й розраховано увесь бізнес. 
Що треба робити ошуканим клієнтам у разі такої халепи.
Спершу слід завжди звертати увагу на договір, який Ви підписуєте, та уважно переглядати саме цей пункт, які саме послуги агенства нерухомості входять в вартість оплачених Вами грошей. У разі узгодження усіх нюансів та підписання такого договору сторонами, потрібно вимагати відповідний сервіс. Якщо Ви попередньо сплачуєте кошти – вимагайте розрахунковий документ (квитанцію, чек, розписку тощо). Та у разі неякісного виконання своїх обов’язків зі сторони агенства нерухомості потрібно направити відповідну письмову вимогу надати Вам обумовлені укладеним договором послуги. Якщо агенство нерухомості й надалі ігноруватиме Ваші вимоги, тоді необхідно звертатися до суду з позовом про розірвання договору та повернення сплачених коштів з відшкодуванням завданої моральної шкоди та з покладенням на відповідача усіх судових витрат. Це потрібно ще й для того, щоб інші не попадались на такі «брудні» афери.

Перемога буде на Вашому боці!

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.