“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15684731 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Тенденції розвитку нерухомості у Львові

 

"IVER-ESTATE"

 Агентство комерційної

  нерухомості у Львові

 

 

 

Тенденції ринку комерційної та житлової нерухомості у Львові за 2010 рік.

 

 

У 2010 році ціни на комерційну нерухомість у Львові стабілізувались. Продаж комерційної нерухомості у Львові практично зупинився. Продаються тільки ті об’єкти, котрі оцінені власником на 30% менше від їх ринкової вартості. Переважна кількість покупців які придбавають комерційну нерухомість у Львові зі сходу країни. Це великі корпорації або концерни, які під час кризи викупають комерційну нерухомість у Львові за безцінь. А от у сегменті оренда комерційної нерухомості спостерігаються позитивні зрушення, а саме оренда складів у Львові та оренда магазинів у Львові швидко почала рости вгору. Так у 2010 році знайти склад в оренду у Львові категорії «В» великих розмірів практично неможливо, така сама ситуація і з магазинами у центральній частині міста. Знайти нормальний магазин в оренду у центрі Львова з великими вітринами дуже складно.
Але слід враховувати, що переважна більшість орендарів - це теж мережі «розкручених» брендів, відомі банківські установи, ювелірні фірми та, безперечно, магазини, які торгують мобільними телефонами.
Ситуація з орендою офісів у Львові навпаки протилежна: усі великі офісні площі пустують, а орендарі намагаються переїхати в менші та дешевші офісні приміщення у Львові .
Шалений попит на маленькі офіси у Львові спричинив бум серед орендарів. Знайти офіс в оренду у Львові у 20 м² дуже складно.
 
Ціни на продаж житлової нерухомості у Львові теж стабілізувались. Найбільшим попитом у Львові почали користуватись двокімнатні квартири, середня ціна на двокімнатну квартиру у Львові становить $60 000. Попит на такі пропозиції дуже великий. Також великим попитом користуються оренда двокімнатних квартир у Львові - їх розмітають в мить, середня ціна на оренду таких квартир 2000 грн на місяць.

 

 

 

 

 

Потенційні інвестори – куди вкласти гроші

 

Українські експерти ринку нерухомості сходятся у думці, що потенційні інвестори, українські чи закордонні , насамперед поновлять інвестиціі в ринок нерухомості Києва. "Якщо ж говорити про регіональний ринок, то в найближчій перспективі інвестиційно привабливими можуть бути якісні та заповнені орендодавцями торгові чи складські комплекси в крупних обласних центрах",
Що стосується не готових об'єктів
комерційної нерухомості, а проектів, то, зі слів Петра Радчука, інвестори будуть входити перед тим усім у проекти, які мають готові пакети дозвільної документації або в котрих виконані певні будівельні роботи. При цьому, швидше за усе, вони будуть претендувати на 50% проекту та більше. 


Комерційна нерухомість Львів, Львівська нерухомість, нерухомість у Львові, агенство нерухомості Львів, куди вкласти гроші у Львові.                                                                                          

 

 

 

 

Ціни на нерухомість поступово починають повзти вгору 

 

Підбивши підсумки «успіхів» ринку комерційної нерухомості у 2009 році, експерти галузі вже не замислюються над тим, чи дешевшатимуть надалі квадратні метри, наприклад, офісів або торгових площ. Один по одному аналітики з комерційної нерухомості констатують: ціни почали рухатись угору. Галузеві фахівці говорять про сягання рівнем цін так званого критичного компромісу між розумним альтруїзмом і егоїзмом приватного гаманця. Адже на певному етапі падіння цін на будь-який продукт власник дійде висновку: краще не продавати, ніж віддати за безцінь. Живий приклад: селяни торік. При закупівельних цінах на молоко менше гривні сільгоспвиробники практично перестали здавати сировину. Дефіцит, який утворився внаслідок цього, підняв закупівельні ціни до прийнятних двох-трьох гривень за літр. 

 

 

 

 

Продавців квартир зараз можна поділити на дві категорії: реалістів та оптимістів.

 

На ледь живому вторинному ринку житлової нерухомості Львова повна плутанина з цінами. За словами місцевих ріелторів, продавців квартир зараз можна розділити на дві категорії: реалістів і оптимістів. Перші, не зумівши знайти покупця на свій об'єкт протягом декількох місяців, готові знижувати спочатку заявлену вартість на 10-15%. Експерти кажуть, що якщо потрапити на такого зговірливого власника, то виставлену за $40 тис. однокімнатну квартиру можна виторгувати за $35 тис. У той же час так звані оптимісти, вловивши восени минулого року деяке зростання попиту, зафіксували ціни на свої пропозиції, а дехто навіть підняв їх на 5-10%. Активізація покупців, за словами директора місцевого агенства комерційної нерухомості, , пов'язана з тим, що минулого літа, коли ціни на львівське житло впали на третину в порівнянні з 2008 р., багато хто вирішив направити свої заощадження на придбання здешевілої нерухомості. «У порівнянні з кризовою ямою на початку минулого року кількість угод восени виросла в 1,5 рази - до декількох сотень на місяць», - говорить він. Найбільшим попитом зараз користуються найдешевші одно-та двокімнатні квартири вартістю $35-50 тис. За такі гроші у Львові можна придбати повноцінну «одиницю» в спальному районі або «двійку» в хрущовці. 

 

 

 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.