“2011”

 комерційна

 =IVER-ESTATE

нерухомість

         ЛЬВІВ         

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 IVER-ESTATE

Агенство комерційної

 нерухомості у Львові

Контактна інформація

Україна,  місто  Львів

Сергій    Миколайович 

тел:  (067) 748-745-0

             e-mail:

    iver.lviv@i.ua


 www.iver.com.ua

 

Наші користувачі переглянули:
15346113 сторінок
Спеціальна пропозиція Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER” --- Якщо Ви бажаєте придбати або продати нерухомість - надішліть повідомлення. Ми допоможемо Вам підшукати потрібний варіант --- агенство комерційної нерухомості “IVER”
Продаж частки діючого бізнесу по виготовленню газоблоків
Комерційна нерухомість / Продаж майнових комплексів / Продаж ГОТОВОГО БІЗНЕСУ у Львові (3) Продажа ГОТОВОГО БИЗНЕСА Львов (4) / Продаж частки діючого бізнесу по виготовленню газоблоків /Подати заявку

Ціна: договірна
ID: 2721

КУПИТИ ГОТОВИЙ БІЗНЕС ПО ГАЗОБЕТОНУ

Опис пропозиції з продажу 50%-их часток (долей) у двох ТзОВ

Дана пропозиція може зацікавити юридичну чи фізичну особу, котрі ведуть або планують вести малоповерхове (котеджне) або висотне будівництво (монолітно-каркасним способом) у Львівській та прилеглих до неї сусідніх областях. Також вона може зацікавити тих, хто виготовляє чи здійснює торгівлю стіновими будматеріалами у західному регіоні України. Це — пріоритетне коло потенційних, так званих «профільних», інвесторів.
Однак, за підсумками продажів газоблоків у 2011 році ця пропозиція може зацікавити не тільки профільного інвестора, але й будь-якого іншого. Адже в найближчі роки однозначно будуть актуальними питання енергозбереження при побудові дешевого і комфортного житла "економ класу"; будівництві нових та реконструкції старих свиноферм і комплексів по утриманню ВРХ і птиці; спорудженні гаражів у великих кооперативах, овочесховищ, морозильних камер чи теплиць для вирощування грибів; зведенні надбудов, прибудов та господарських приміщень у приватному секторі. Особливо актуальним таке виробництво (газоблоки природньої сушки) є при постійному зростанні цін на природний газ. Покупці – переважно приватний сектор, форма оплати - передоплата. А якщо ще "воскреснуть" будівельні компанії і братимуть на свої об’єкти? Дефіцит цього дешевого матеріалу буде неминучий.
До слова, навіть у «несезонний» місяць листопад 2011 року підприємством було реалізовано понад 1 000 м.куб. газоблоків. Це означає, що відбулися певні зміни у ментальності споживачів – фізичних осіб, котрі тепер адекватно сприймають не тільки керамічну цеглу, але й альтернативні будівельні матеріали.

Що пропонується до продажу

1. До продажу пропонується існуючий бізнес (частки в розмірі по 50% кожна) у двох товариствах – окремих юридичних особах: ТзОВ «ХХХ» — це виробництво газоблоків, будівельні роботи, виробництво паливних брикетів; ТзОВ «УУУ» — це проектні роботи. Обидва підприємства «живі», працюючі – тобто це не є просто якесь «описання ідеї» з бізнес-планом на папері.
2. У власності обох товариств перебувають виробничі та офісні приміщення; на тривалий термін (до 2016 року) укладено Договір оренди земельної ділянки в селі, що розташоване за 17 км від міста Львова (обслуговування цеху виробництва газобетонних блоків) площею 0,6 га і орендною платою лише 800 грн./місяць; виробництво абсолютно легальне та введене в експлуатацію Актом державної приймальної комісії 18 березня 2009р.
3. В наявності є пакети дозвільних документів (ліцензія на проектно-вишукувальні роботи до 2015р. та ліцензія на будівельну діяльність до 2015 року; санітарно-гігієнічний висновок, сертифікати, паспорти і протоколи випробувань на готову продукцію — газобетонні блоки неавтоклавного тверднення; є Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки).
4. В обидвох товариствах працює кваліфікований (навчений) персонал, штати мінімізовані, структура прозора, облік та звітність ведуться поденно з обов’язковим щомісячним звітом, адміністративні витрати зовсім незначні.
5. За «спиною» обох товариств є шестирічна присутність на ринку будматеріалів з ніздрюватих бетонів, будівельних робіт та проектних послуг з доволі поширеною інформацією серед можливих споживачів у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській, Рівненській та Закарпатській областях.
6. Обидві фірми мають наявні грошові потоки, напрацьовані клієнтські бази з попередніх років, а також досягнуті певні домовленості щодо можливої співпраці у нинішньому році.
7. Товариство «ХХХ» працює на загальній системі оподаткування, уся звітність контролюючим органам подається своєчасно, жодних заборгованостей перед бюджетом немає. Товариство «УУУ» працює на «єдиному податку», заборгованостей перед бюджетом немає. Обидва товариства розташовані в одному приміщенні по вул..Генерала Чупринки в м.Львові.

 

 За детальною інформацією звертайтесь по тел. (067) 748-745-0 

Комерційна нерухомість Львів продаж оренда попит

Вас зацікавила будь-яка пропозиція або хочете розмістити свій об'єкт ?

Залиште свої контактні дані у меню "ЗАЯВКА" - ми зателефонуємо.